Ve světě lidí, kteří se zabývají záhadami, existuje spousta otázek, na které mají dotazovaní velmi rozdílné odpovědi. Jednou z těchto otázek je i ta, jestli by bylo eticky správné zabít Bigfoota, pokud by skutečně existoval, aby byla dokázána jeho existence.
Mezi zástupci obou stran odpovědí panuje nevraživost. A i přes zdánlivě umírněnější pohled jedné ze stran, obě skupiny vyráží na pátrání po Bigfootovi ozbrojeny až po zuby. Jak se taková výzbroj může člověku vymstít, to ukazuje nedávný případ z Kentucky.
SETKÁNÍ S LOVCEM
Mladý pár se tam v lese setkal s mužem, který byl na lovu tohoto tajemného tvora. Poté, co jim lovec zmizel z dohledu, se lesem ozvalo několik výstřelů, a pár proto utekl. Co se v hlubokých lesích stalo? Leží tam nyní někde mrtvý Bigfoot?
Nebo snad mrtvý lovec záhad? Dvojice uslyšela výstřely asi deset minut poté, co se s podivně se chovajícím lovcem setkala. Pár utekl na parkoviště, kde zavolal policii.
Ta nakonec muže, kterému se nic nestalo, vypátrala. Ten však tvrdil, že o žádném Bigfootovi neví a ani o něm nikdy nemluvil. Muž si tak odnesl jen pokutu za střelbu v prostorách národního parku.
CO SE STALO?
Jak to tedy bylo doopravdy? Využil muž příběhu o známém tajemném tvorovi proto, aby mohl pobíhat po parku a se zbraní děsit jiné návštěvníky?
Pravděpodobně ne, na amerických internetových fórech je možné nalézt množství pásem, kde se lovci tohoto tvora setkávají, předávají si tipy a triky.
A shodují se zde také na jednom důležitém pravidlu – veškeré sdílené informace je nutné tajit před oficiálními státními orgány, tedy i před policií.