3. prosince 1967: Američan Herbert Schirmer spatří v Nebrasce podivný oválný objekt s červenými světly, jak se vznese a odletí.
Domů     Mrazivé setkání v horkých japonských lázních: Vyděsili blogera muži v černém?
Mrazivé setkání v horkých japonských lázních: Vyděsili blogera muži v černém?
od 24.1.2022
1.6tis
Moderní podoba japonských lázeňských domů. FOTO: Sanmai / Creative Commons / CC BY-SA 2.0
155
SDÍLENÍ
1.6tis
ZOBRAZENÍ

Muže v černém si často představujeme jako vládní agenty pracující v maximálním utajení. Co když to ale spíše než lidští agenti, chránící Zemi, jsou agenti mimozemští, kteří tu po svých druzích jen zahlazují průšvihy?

Právě tomu nasvědčují některá děsivá svědectví o jejich výskytu a podivném chování.

Moderní podoba japonských lázeňských domů. FOTO: Sanmai / Creative Commons / CC BY-SA 2.0 Pohled do tradičních japonských lázní. FOTO: G. W. Browne / Creative Commons / volné dílo

Mladý muž si dopřává horkou koupel v bazénku. Nachází se zrovna v jednom z japonských lázeňských resortů, relaxuje a přemýšlí nad svými věcmi.

reklama

Hideo, jak si říká, je bloger zabývající se UFO, a dost možná se snaží myšlenky na všechny záhady a tajemno zcela zapudit. Je tu na dovolené, chce si jen užívat příjemné teplo a pohodu. Hodiny ukazují pozdní večer.

Z horké vody stoupá pára, skrze kterou Hideo vidí, jak přicházejí dva muži. Japonci chodí do lázně běžně zcela nazí, a protože tito dva mají kolem pasu ručník, je mu jasné, že jsou to cizinci.

Oba jsou hodně hubení, žebra se jim jasně rýsují pod světle bílou kůží. V tu chvíli je Hideo v lázeňských kádích úplně sám, a i když je kolem spousta volných bazénků, ti dva si vlezou k němu. To není úplně obvyklé ani mezi Japonci.

Než se muži ponoří do lázně, musí si sundat ručníky. Při tom si Hideo údajně všimne, že jeden z nich mezi nohama neměl žádné přirození.

Pohled do tradičních japonských lázní. FOTO: G. W. Browne / Creative Commons / volné dílo
Pohled do tradičních japonských lázní. FOTO: G. W. Browne / Creative Commons / volné dílo

Jen si trochu popovídáme

Hideo sám sebe uklidňuje, říká si, že se mu to muselo jenom zdát. Příchozí muži se usazují a opírají o stěnu bazénku. Oba údajně vypadají, jako kdyby byli staří i mladí zároveň, přesně v duchu dalších popisů mužů v černém.

reklama

Mají tvář úplně bez vrásek, nehýbou se a mlčí. Hideo se začíná cítit nepříjemně, nechápe, proč se na něj ti dva „nalepili“. Jeden z nich se na něj najednou obrátí: „Vy jste autor, že? Znám vaši práci, píšete o UFO. Že je to tak?“ Hideo sedí jako přimražený.

Není žádnou známou celebritou, ani čtenáři blogu neznají jeho tvář. Druhý muž prý vypadá v lázni čím dál tím nespokojeněji, jako kdyby to tam jeho tělu vůbec nebylo příjemné. Hideo neodpoví, místo toho se zvedá a rychle odchází pryč.

Čeká, jestli za sebou neuslyší pleskat bosé nohy oněch cizinců, ale oni jen dál sedí v lázni. V dalších dnech už je mezi hosty resortu znovu nepotká. Co byli zač? Mohlo jít o lidi procházející procesem přeměny pohlaví?

Znali Hidea jen díky velké shodě okolností? Nebo měli ve skříňkách lázeňské šatny složené černé oblečení?

Lokalita:
reklama
Související články
od 3.12.2022 95
24. února 2022 zahájilo Rusko rozsáhlou invazi na Ukrajinu. Během kyjevské ofenzivy, která začala první den bojů, se na sociálních sítích začala šířit videa stíhaček a  tvrzení o pilotovi, který sestřelil několik ruských letadel. Pak se objevilo tvrzení, že to byl pilot MiGu-29 přezdívaný "Kyjevský duch". Ukrajinské ministerstvo obrany nejprve tvrdilo, že Duch z Kyjeva by mohl být jedním z desí
od 2.12.2022 1.4tis
Rodiče Jarmily K. z Brna bydlí na Vysočině. Jejich dcera se provdá za mladíka z Brna a nastěhuje se k němu. Zprvu za rodiči jezdí o každém volném víkendu, s narozením druhého potomka ale frekvence návštěv pomalu klesá. Na začátku nového milénia se vídají přibližně šestkrát za rok a jednou týdně si zavolají. Tatínkova holčička „S mamkou jsme si obvykle vola
od 1.12.2022 1.6tis
V závěru devatenáctého století začaly oblast západní Afriky děsit záhadné útoky. Těla obětí byla navíc zbavena části vnitřní orgánů. Letmé ohledání těl naznačovalo, že se tito nešťastníci stali cílem brutálního útoku velké kočkovité šelmy – leoparda. Pravda však byla mnohem temnější!   Koloniální úřady se snažily poskytnout nějaké logické v
od 30.11.2022 2.6tis
Moře čas od času vyplaví opravdové podivnosti, které se nedaří úplně jednoduše identifikovat. Tentokrát bylo na jedné brazilské pláži nalezeno cosi připomínající velkou kostlivou ruku. "Myslíme si, že to není člověk kvůli velikosti a množství kostí," říká Leticia Gomes Santiago, která strašidelnou část kostry objevila při procházce společně s přítelem. Ač by mohl někdo tipovat, že jde jen o něj
od 29.11.2022 2.6tis
Je to scéna, při které zalapá po dechu i tak zkušená vyšetřovatelka paranormálních jevů, jako je Lorraine Warren. Z temnoty hlubokých lesů v Tennessee na ní hledí pár nelidských očí. Tak Bigfoot je tedy skutečný… Napjatě čeká, co bude dál. Do toho případu se americkým manželům Edu (1926–2006) a Lorraine (1927–2019) Warrenovým původně moc nechtělo.