30. listopadu 1989: V Belgii začíná série pozorování UFO ve tvaru trojúhelníku. Postupně ho spatří 30 různých skupin svědků.
Domů     Něco velkého se vynořilo nad hladinu. Dvojice věří, že viděla legendární Nessie
Něco velkého se vynořilo nad hladinu. Dvojice věří, že viděla legendární Nessie
od 22.12.2020
4.4tis
Nessie je mezi lovci záhad legendou. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
65
SDÍLENÍ
4.4tis
ZOBRAZENÍ

Věděli jste že existuje oficiální registr, který zaznamenává každé pozorování legendární Nessie, neboli vodní příšery z jezera Loch Ness? Před pár dny přibylo letošní zatím nejnovější, dvanácté potvrzené pozorování Nessie.

Nessie je mezi lovci záhad legendou. ZDROJ: mysteriousuniverse.com Spatřil pár ve vodě skutečně kultovního vodního tvora? ZDROJ: mysteriousuniverse.com

Na svědomí jej má žena jménem Karen Scott, která se se svým partnerem vydala na výlet k jezeru. Dvojice spatřila kultovního tvora kolem druhé hodiny odpolední kousek od hradu Urquhart.

reklama

Dvojice viděla, jak se něco tmavého a velkého v dálce vynořilo z vody, chvíli zůstalo nad hladinou a poté se to znovu ponořilo. Dříve, než stihla dvojice zpracovat své svědectví, objevila se domnělá Nessie nad hladinou na chvíli ještě jednou.

Dvanáct do tuctu

Vedoucí registru Gary Cambell pozorování potvrdil a uvedl, že vzhledem k omezením, které letošní rok doprovázejí, je počet pozorování Nessie neobvykle vysoký.

reklama

Mladý pár se dokonce pokusil pořídit fotku Nessie, vzhledem ke vzdálenosti ale fotografie jen stěží potvrdí, zda dvojice skutečně viděla legendárního vodního tvora.

Nejnovější svědectví se navíc liší od několika předchozích a můžeme ho považovat za více tradiční. Několik posledních svědků totiž Nessie nespatřilo na vlastní oči, ale pouze jako velký a záhadný objekt na obrazovce.

Foto: mysteriousuniverse.com
Lokalita:
reklama
Související články
od 29.11.2022 1.1tis
Je to scéna, při které zalapá po dechu i tak zkušená vyšetřovatelka paranormálních jevů, jako je Lorraine Warren. Z temnoty hlubokých lesů v Tennessee na ní hledí pár nelidských očí. Tak Bigfoot je tedy skutečný… Napjatě čeká, co bude dál. Do toho případu se americkým manželům Edu (1926–2006) a Lorraine (1927–2019) Warrenovým původně moc nechtělo.
od 28.11.2022 2.0tis
Bizarní příběh zaznamenaný v Anglii roku 1912 popisuje neobyčejný případ spontánního a zcela jistě nechtěného přesunu v čase. Ve vlaku do Londýna se náhle objevil a poté zase zmizel záhadný cestující – muž z minulosti.     K velkému štěstí hlavního aktéra trvá jeho nedobrovolné cestování v čase jen krátce, přesto je svým zážitkem těžce poz
od 28.11.2022 2.1tis
Díky populární filmové sérii má většina z nás muže v černém podvědomě stále uložené jako pohledné, elegantně oblečené hrdiny bránící Zemi před padouchy z vesmíru. Jenže podle četných svědectví je jejich reálná podoba mnohem děsivější a hlavně – nejsou to jen muži! Máme se setkání s ženami v černém obávat, nebo dokážou nastavit i laskavější tvář? Nepřiroze
od 27.11.2022 2.1tis
V oboru kryptozoologie jsou tyto pojmy notoricky známé. Někteří lidé se domnívají, že jde o jednoho tvora, jen pokaždé jinak pojmenovaného, jiní soudí, že jde o vícero rozdílných tvorů.     Podle popisů svědků se jejich výška pohybuje v rozmezí 2–3 metry a mohou prý vážit zhruba 200 kg. Jejich chůze má být po dvou nohou, jen jsou trochu na
od 26.11.2022 1.2tis
Lucidní nebo také „vědomé“ snění je stav, během něhož lze údajně ovládat vlastní sny a vytvářet si během spánku vize a příběhy dle vlastních představ...     Je prokázáno, že indická kultura zná lucidní snění již přes 3000 let. Nejstarší doklady pocházejí z posvátných indických textů, Upanišád. Můžeme zde nalézt popis stavu, p