Skip to content

Něco velkého se vynořilo nad hladinu. Dvojice věří, že viděla legendární Nessie

Věděli jste že existuje oficiální registr, který zaznamenává každé pozorování legendární Nessie, neboli vodní příšery z jezera Loch Ness? Před pár dny přibylo letošní zatím nejnovější, dvanácté potvrzené pozorování Nessie.

Na svědomí jej má žena jménem Karen Scott, která se se svým partnerem vydala na výlet k jezeru. Dvojice spatřila kultovního tvora kolem druhé hodiny odpolední kousek od hradu Urquhart. Dvojice viděla, jak se něco tmavého a velkého v dálce vynořilo z vody, chvíli zůstalo nad hladinou a poté se to znovu ponořilo.

Dříve, než stihla dvojice zpracovat své svědectví, objevila se domnělá Nessie nad hladinou na chvíli ještě jednou.

Dvanáct do tuctu

Vedoucí registru Gary Cambell pozorování potvrdil a uvedl, že vzhledem k omezením, které letošní rok doprovázejí, je počet pozorování Nessie neobvykle vysoký. Mladý pár se dokonce pokusil pořídit fotku Nessie, vzhledem ke vzdálenosti ale fotografie jen stěží potvrdí, zda dvojice skutečně viděla legendárního vodního tvora.

Nejnovější svědectví se navíc liší od několika předchozích a můžeme ho považovat za více tradiční. Několik posledních svědků totiž Nessie nespatřilo na vlastní oči, ale pouze jako velký a záhadný objekt na obrazovce.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články