Skip to content

Newyorčanka prý našla za zrcadlem ve své koupelně další byt

Nikdo z těch, kteří alespoň jednou viděli kultovní horor Candyman, by nechtěl být v kůži mladé Newyorčanky Samanthy Hartsoe. Ta před pár dny objevila za zrcadlem ve své koupelně díru a když se rozhodla otvor prozkoumat, ocitla se v opuštěném bytě.

Populární horor, v němž přízračný vrah s hákem místo ruky pronikne do bytu oběti zrcadlem v koupelně, byl inspirován skutečnou událostí, která se odehrála v dubnu roku 1987 v chudinské části Chicaga. V lacině vybudovaném komplexu pro sociálně slabší byly koupelny nájemníků propojeny zrcadlovou skříňkou, čehož často využívali zloději.

Tato závada stála Ruthie Mae McCoy, rezidentku bytového komplexu, život. Kdosi k ní totiž pronikl skrze zrcadlovou skříňku v koupelně a nemilosrdně ji zastřelil.

Tohle doma najít nechcete. Jak se cítit bezpečně v bytě, do kterého se dá potají vniknout přes zrcadlo? FOTO: Samantha Hartsoe / TikTok

Na začátku letošního března uživatelka sociální sítě TikTok Samantha Hartsoe z New Yorku zveřejní sérii virálních videí, v nichž odhaluje mrazivý fakt, že k této nebezpečná praxe propojování bytů koupelnovým zrcadlem pokračuje dodnes.

„Vejdu do koupelny a cítím, jak na mě fouká proud studeného vzduchu,“ vysvětluje na začátku prvního videa. Po krátkém pátrání najde překvapivý zdroj průvanu. „Ten vzduch proudí ze zrcadla,“ Vysvětluje ve videu. Když zrcadlo sundá, objeví za ním ve zdi díru dostatečně velkou na to, aby se jí dokázala sama protáhnout a ke svému překvapení se ocitá v sousedním neobývaném bytě.

Foto: Samantha Hartsoe TikTok, Samantha Hartsoe / youtube.com, Pixabay (úvodní foto)
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články