Skip to content

Paranormální jevy v policejních spisech: Mrtvá matka ze záhrobí zachránila svou dceru

V policejních archivech z celého světa bychom mohli najít překvapivě velké množství výjezdů, při nichž se muži zákona ocitli na hranici mezi světem živých a mrtvých. Jeden takový případ byl do spisů zanesen v roce 2015.

Záběry policistů z místa nehody, foto YouTube

Pětadvacetiletá Jennifer Groesbeck z Utahu míří se svou osmnáctiměsíční dcerkou Lily domů, když její vůz narazí do cementové bariéry a zřítí se do řeky u města Spanish Fork. Auto skončí v řece ponořené vzhůru nohama.

Až po 14 hodinách si vozu všimne místní rybář a okamžitě přivolá pomoc.

Lily se svou rodinou pár dnl po nehodě, foto Ravell Call, Deseret News
ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ

Jako jeden z prvních je na místě důstojník Tyler Beddoes a jeho tři kolegové. Nikdo z nich nečeká, že by takovou nehodu mohl někdo přežít. Když se ale z okna havarovaného vozu vynoří mávající ruka a ozve se hlasité volání o pomoc, okamžitě se vrhají do vody a snaží se do auta dostat.

Až po chvíli si všimnou, že řidička je už dávno mrtvá. Ovšem v autosedačce vzhůru nohama visí maličká Lily, která shodou šťastných náhod zůstala uvězněna ve vzduchové kapse. Je v bezvědomí, ale živá.

Dívenka se v nemocnici po čase plně zotaví. Policisté si ovšem stále nedokáží vysvětlit, jak je možné, že viděli ruku, co na ně mávala, a slyšeli zřetelné volání matky, která byla již několik hodin mrtvá.

Mohl strážníky přivolat její duch stále bojující o život své dcery?

Foto: historicmysteries.com, Ravell Call, Deseret News, YouTube
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články