Skip to content

Pozorování meteoritů se mělo pro amerického vojáka změnit v setkání s UFO

Ve dni volna vyrazil pozorovat meteority. Osud měl ale pro americké vojáka Charlese Moodyho v létě roku 1875 připravenou jinou, mnohem podivnější podívanou.

Moody sloužil v Novém Mexiku. A několik dní volna chtěl strávit v poušti pozorováním vesmírných objektů, o které se zajímal. Při pozorování meteoritů však muž v noci zahlédl i něco jiného – objekt ve tvaru disku, který se pohyboval oblohou.

Moodymu stroj nepřipomínal žádný letoun, který kdy viděl. Stroj, jako by snad Moodyho viděl, začal přistávat nedaleko od něj. A poté se v těsné výšce nad zemí vydal k němu.

Vyděšený Moody se rozběhl zpět ke svému autu, aby stroji unikl. V zářících oknech létajícího talíře prý navíc zahlédl temné siluety postav. Odjet už ale nedokázal, motor auta s ním odmítal spolupracovat.

Stejně tak Moodyho mysl prý přestávala fungovat, jak na něj začaly padat mrákoty. Ve chvíli, kdy už voják očekával, že ztratí vědomí, se náhle talíř prudce vznesl a zmizel. Otupělost náhle zmizela a stejně tak motor auta okamžitě nastartoval.

Ztracená hodina času

V další chvíli Moody zjistil, že přece jenom nejspíše ztratil vědomí. Během setkání, které se mu zdálo krátké, totiž uplynula celá hodina. Moody si lámal hlavu s tím, co se s ním hodinu dělo- A to tím spíše, že se mu po pár dnech objevila na zádech podivná neznámá vyrážka.

Vojákovi se v následujících týdnech měly zdát podivné sny, ve kterých vesmírný stroj ihned neodletěl, ale vystoupila z něj dvojice nejasných postav. Ty ve snech s vojákem chvíli zápasily. Nakonec jej přemohly, když ho do zad zasáhla neznámá zbraň.

Postavy pak ve snech Moodyho vzaly do svého letounu a ukazovaly mu něco, co voják nerozeznal. Byly to ale jen sny, nebo se Moodymu vracely vzpomínky na onu ztracenou hodinu času?

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články