Skip to content

Převtělil se do nového těla, aby identifikoval svého vraha. Ten se nakonec k činu přiznal

Izraelský psycholog a expert na zkoumání minulých životů, Eli Lasch, před nedávnem zdokumentoval pozoruhodný příběh syrského chlapce, který se narodil s velkým rudým mateřským znamením na čele. Znaménko mělo být vzpomínkou na jeho minulý život.

Jakmile chlapec z Golanských výšin dokázal mluvit, svěřil se, že mateřské znamínko je stopa po jeho předchozím životě, ve kterém byl zabit při útoku sekerou, která mu rozštípla lebku právě v místě znamínka.

Později také svým rodičům vylíčil nedaleké místo a vesnici, kde prý minulý život vedl. Rodina místo vyhledala a od místních získala příběh o muži, který se z vesnice před čtyřmi lety beze stopy vypařil.

Chlapec věřil, že právě tento muž vedl život, na který si chlapec nyní pamatoval. Chlapec také sdělil, že muž nezmizel, nýbrž byl zavražděn. A že on dokáže identifikovat vraha, který vraždu spáchal.

Vrahovo doznání

Muž, kterého chlapec následně označil jako vraha, všechna podezření popřel. Přesto prý ale celý zbledl a rozklepal se, když na něj chlapec ukázal. Chlapec, který byl přesvědčený, že právě tento muž je oním vrahem, našel v následujících dnech nejen místo, kde bylo pohřbeno tělo zabitého, ale také v lese odhozenou sekeru – vražednou zbraň.

Tolik přesných informací bylo už příliš i na vraha, který se k činu následně doznal a prosil o odpuštění. Nakonec byl vrah spravedlivě odsouzen, zatímco dítě s rudým znaménkem na čele mohlo začít žít svůj vlastní život.

Foto: Shutterstock
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky historie Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články