Skip to content

Při noční návštěvě hřbitova vyfotili ducha. Má patřit 170 let mrtvé ženě

Viktoriánská éra Velké Británie je plná zvláštních příběhů a zvyků. Jejich záhadná síla navíc mnohdy přetrvala až do dnešních dnů. Například na viktoriánském hřbitově v anglickém městě Sheffield, kde tým lovců záhad před nedávnem zachytil něco podivného.

Hřbitov byl vybudován v roce 1836. Dnes už se v něm nepohřbívá, přesto tu ale místo posledního odpočinku našlo přes 87 000 lidí. Kromě toho, že je hřbitov místní památkou, kolují o něm také mnohé strašidelné příběhy.

Jednu z nich se nyní lovcům paranormálních aktivit možná podařilo potvrdit. Jejich kamery totiž na hřbitově zachytily bílý objekt, který velmi připomínal ducha.

Hřbitov má zvláštní atmosféru i za denního světla. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Bolest a smutek

Podle mnohých skupina zachytila ducha Katherine Parker, která zemřela před 170 lety. Její manžel, bohatý obchodník, ji opomenul v závěti. A po své smrti ji zanechal bez peněz, s několika dětmi na krku.

Zoufalá Katherine si o několik let později vzala život, klid ale nenašla ani po smrti. „Na hřbitově jsme cítili něčí přítomnost, odhadovali jsme to na nějakou ženu, takže je možné, že to byla Katherine.

Byla tam cítit bolest a smutek,“ uvedl jeden ze členů týmu.

Členové týmu, a několik dalších lidí, se už pokoušely zjistit, jestli zachycené zjevení nemůže být podvod nebo nějaký objekt zaměněný za paranormální jev. Zatím se však nepodařilo najít žádné jasné vysvětlení, které by zachycené zjevení objasnilo.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články