Skip to content

Při průzkumu jeskyně se prý setkal tváří v tvář s ještěřím mužem

Děsivý zážitek z podzemí si v roce 1995 odnesl amatérský americký jeskyňář z Missouri. Při návštěvě doposud nepříliš prozkoumané jeskyně v okolí Camden County objevil podivné tunely, na které nejspíš do konce života nezapomene.

Při průzkumu jeskyně narazil muž na sérii komnat, které ho podle jeho odhadů měly dovést až na samý konec podzemního prostoru. Z jeho průzkumu ho ale náhle vyrušil podivný zvuk. „Myslel jsem si, že jsou to netopýři, ale po chvíli jsem začal rozeznávat hlasy a něco, co připomínalo zvuk motoru.

Přicházelo to z vedlejší komnaty, do které vedl úzký průchod. Rozhodl jsem se to prozkoumat,“ uvedl jeskyňář.

Ukrývají se podobní tvorové v jeskyních dodnes? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Šupinaté překvapení

„Ucítil jsem podivně teplý vzduch a na druhém konci komnaty jsem viděl světlo. V něm stál stroj, který připomínal golfový vozík bez kol. Brzy jsem uslyšel také blížící se hlasy. Skryl jsem se za skalní stěnu a brzy jsem viděl jejich zdroj.

Hnědou postavu ze šupinatou kůží avšak lidským obličejem. Tvor měl oblečení podobné lidskému a na zádech měl něco jako batoh,“ popsal nečekané setkání muž.

„V jednu chvíli se tvor podíval mým směrem. Naše oči jako by se na vteřinu potkaly. Nevím jak, ale určitě věděl, že jsem tu. Dal jsem se okamžitě na útěk. Když jsem se dostal k autu, celé tělo se mi chvělo.

Rychle jsem odjel domů,“ uzavřel muž podivný příběh. Když si pak jeskyňář po několika letech dodal odvahu a rozhodl se do jeskyně vrátit, byla již uzavřená americkou vládou.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články