Skip to content

Projel prý kolem tvora, který připomínal Bigfoota. Když se na místo vrátil, bylo zvíře pryč

Bigfoot je jedno z nejskloňovanějších jmen ve světě záhad. Z USA nyní přichází další svědectví o údajném setkání s tímto tajemným tvorem. Bigfoota prý viděl muž jménem Rick Bates, a to na silnici číslo 101 mezi Benbow Inn a Richardson Grove.

K setkání mělo dojít na konci ledna, brzy ráno. „Cesta je tu klikatá, je třeba jet pomalu. Projel jsem jednou zatáčkou a nedaleko dál ve směru silnice spatřil mohutnou postavu. Ležela na zemi a byla ke mně otočená zády,“ popsal setkání Bates.

Nebyl to člověk, ale nebyl to ani medvěd

„Ten tvor musel měřit něco přes dva metry. Jeho tělo připomínalo lidské, ale bylo velmi svalnaté, se širokými rameny, a mělo hustou, tmavě hnědou srst. Určitě to nebyl člověk, ani kdyby měl kostým. Ale nebyl to ani medvěd, mělo to znatelná ramena a hlavu, která připomínala lidskou,“ popsal tvora Bates, který ho míjel ve svém autě.

„Jakmile to bylo možné, otočil jsem auto a vrátil se zpět, ale ten tvor už byl pryč,“ dodal muž.

Batesův příběh zní možná neuvěřitelně, ale určitě nejde o svědectví pomatence. Bates pracuje přes dvacet let jako policista a podle svých známých je poctivý, pečlivý a velmi všímavý. Jen málokdo z okruhu blízkých tak jeho historce nevěří.

Kde by se ale nepolapitelný Bigfoot vzal tak blízko lidské silnice? To je jen další z mnoha nezodpovězených otázek v této záhadě.

Foto: Wikimedia commons
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články