Skip to content

Při návštěvě hřbitova prý vyfotila trojici duchů. Jsou to duše zemřelých, myslí si žena

Každý měsíc navštěvuje žena jménem Sam Smith hrob své zesnulé dcery na hřbitově Witton v anglickém Birminghamu. Při její poslední návštěvě zde pořídila fotku, na které se jí podle svých slov podařilo zachytit několik duchů.

Sam při návštěvě hřbitova zaujala atmosféra, kterou mezi náhrobky vyvolala mlha a ponuré počasí – právě proto se rozhodla pořídit několik fotek. Když si fotografie později doma prohlížela, zjistila, že zachytila něco podivného.

Něco, čeho si v momentě pořízení fotek vůbec nevšimla. Na třech snímcích totiž žena objevila zjevení připomínající duchy.

Trojice zemřelých duší

První fotografie prý zachycuje ženu v dlouhých šatech, možná svatebních. Druhá přízračného gentlemana s vysokými botami a třetí další ženu, oblečenou ve viktoriánském stylu. Všechny tři fotky vznikly v podstatě na stejném místě a během krátkého časového rozestupu.

„Strávili jsme na hřbitově několik hodin, a já si odsud odvezla desítky fotek. Atmosféra tam byla v ten den opravdu pozoruhodná. Až doma jsem ale zjistila, co vše se mi podařilo zachytit,“ svěřila se Smith.

„Spousta lidí si nejspíš bude myslet že jde o podvod,“ uvědomuje si Smith a dodává, že fotky nijak neupravovala, a nesnaží se nikoho přesvědčit o tom, co viděla. „Vím, co na těch fotkách vidím, a je jen na ostatních, jestli tomu budou chtít uvěřit.

“ Uvedla Smith s tím, že věří, že se jí čirou náhodou podařilo zachytit duše zemřelých lidí, kteří byli v minulosti na hřbitově pochováni.

Foto: wikimedia commons
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články