Skip to content

Šklebící se muž v klobouku. Proč se lidem zjevuje ve snech?

Je známým faktem, že se strašidelné historky z nejrůznějších koutů světa často podobají, stejně jako se podobají nejrůznější tajemné bytosti, o kterých tyto příběhy vypráví. Zdá se také, že podobně se podobají lidské sny i noční můry.

Nejspíše právě proto se tolik lidí ve svých snech setkává s podivným mužem v klobouku.

Této postavě, která se zjevuje lidem ve snech, se někdy také přezdívá Šklebící se muž. Na jeho podobě se lidé velmi často shodují. Šklebící se muž připomíná normálního člověka. Má vysokou postavu a oblečený je v černém obleku, nejčastěji s dlouhým kabátem nebo pláštěm.

Mezi jeho další rysy patří vousy a zejména černý klobouk. Proč se ale ve snech tolika lidem zjevuje? To nikdo netuší. Svědectví o setkání s ním, která, ač snová, se zdála být zcela reálnými, však přichází z celého světa už desítky let.

Realistický sen

Setkala se s ním prý také Američanka z Massachusetts jménem Angie. Ženu už několik týdnů trápily noční můry, ve kterých se jí neustále dokola zjevovala nehoda, kterou se svou rodinou měla před dvaceti lety.

Sny byly stále intenzivnější a stále nepříjemnější. Jedné noci, měla dojem, že ji sen vyděsil na tolik, až se vzbudila. Když otevřela oči, spatřila hned vedle sebe stát vysokou postavu oděnou v černém.

Byl to muž s kloboukem, bledým obličejem a charakteristickým šklebem. Chvíli zíral přímo na ní a pak se náhle rozplynul. Poté se vyděšená Angie probudila znovu, tentokrát už doopravdy. Stejně jako mnoha ostatním lidem na ni ale setkání se Šklebícím se mužem působilo velmi skutečně.

Od té doby se Angie prý bála usnout, a se Šklebícím se mužem se poté za podobných okolností setkala ještě několikrát. Proč se jí však zjevoval si nedokázala vysvětlit.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články