Skip to content

Stavbu silnice měla provázet záhadná zjevení. Prý na ní straší dodnes

O silnici jménem Stocksbridge Bypass se říká, že je nejstrašidelnější v Anglii. Zdánlivě zcela obyčejná cesta je dějištěm mnoha záhadných událostí, které ji měly provázet už od dob výstavby. A právě z období, kdy se na silnici pracovalo, přišla ta nejzáhadnější svědectví.

Stocksbridge Bypass byla otevřeno v roce 1988. První záhada se však objevila už rok před jejím otevřením. Dvojice strážců, která hlídala staveniště, tvrdí, že zde na podzim roku 1987 spatřila přízračný obraz dvou dětí ve staromódním oblečení.

Když se k nim dvojice přiblížila, měly se obrazy dětí rozplynout jako pára nad hrncem. Když strážci věc oznámili svému nadřízenému, vysmál se jim. Nedlouho poté se však ozvali další pracovníci, kteří na staveništi viděli podobně záhadné věci.

Kdo byly stínové a přízračné postavy? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Další a další výpovědi

Někteří dělníci prý například slýchali při práci podivný zpěv. „Znělo to jako dětský sbor, který přicházel z lesa vedle stavby. Navíc jsme se často cítili, jako by nás někdo pozoroval,“ uvedl jeden z pracovníků.

Další dvojice strážných zase uvedla, že se na noční obchůzce setkala s duchem zahaleným v kutně s kápí. I on se měl vypařit ve chvíli, kdy se k němu ostraha přiblížila.

Na stavbu se poté vypravili policisté, kteří chtěli prošetřit, zda za celou záhadou nestojí například parta vtipálků. I strážci zákona se ale měli brzy po svém příjezdu setkat s nadpřirozenem. Postava v černém se údajně opřela přímo o dveře jejich automobilu.

Když ji policisté chtěli pronásledovat, měla postava zmizet a objevit se o několik metrů dál. „Na zlomek vteřiny jsme zahlédli obličej té postavy. Přímo na nás se upíral ledový a nadpřirozený pohled, bylo to opravdu děsivé,“ svěřil se později jeden z policistů.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články