Skip to content

Strašidelný hotel v Liverpoolu prý obývá pestrá směsice duchů

Chtěli byste někdy strávit noc ve strašidelném hotelu? Pokud ano, můžete vyrazit do Liverpoolu v Anglii. Pokud se ubytujete v tamním hotelu Adelphi, máte nejspíš o zážitek postaráno.

Hotel Adelphi má dlouhou historii paranormální aktivity a patří mezi nejstrašidelnější v Británii. Hotel se lidem poprvé otevřel už v roce 1826 a do dnes ho navštívila mimo jiné řada slavných osobností.

Patří mezi ně i Frank Sinatra, Winston Churchill nebo Franklin Roosevelt.

Zajímavostí hotelu je pokoj, který vypadá stejně jako kajuta první třídy na nechvalně proslulém Titaniku. A právě odtud přicházejí často svědectví o paranormální aktivitě. Lidé zde viděli například trojici mužů v námořnických uniformách, kteří je pozorovali z druhého konce pokoje.

Podle některých byla jedna z mlžných postav dokonce přímo Edward Smith, kapitán Titaniku,

Interiér hotelu, který patří mezi nejstrašidelnější v Anglii. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
PESTRÁ SBÍRKA DUCHŮ

Mezi další duchy hotelu patří šedá dáma, zjevení z Viktoriánské éry, které se pohybuje ve sklepě, kde se s ním setkávají zaměstnanci hotelu. Hosty při spaní zase prý navštěvuje George. Duch gentleman v obleku a s upraveným knírkem stává vedle postelí a pozoruje spící. V některých pokojích je údajně slyšet také jeho hlas.

Zvláštní atmosféru má pak celé třetí patro hotelu. Nedochází zde k žádným pozorováním, lidem se zde ale často z nevysvětlitelných důvodů dělá špatně a necítí se v tomto patře dobře, nebo se cítí být pozorováni. Podle mnohých za to může démon, který se po tomto patře neviděn pohybuje.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články