reklama
2. července 1951: Na Floridě se najde hromádka popela a kus nohy, která zbyla po Mary Reeser, oběti děsivého samovznícení.
Domů     Neobjasněné události
Tři mladé ženy stráví den na pláži – a pak beze stopy zmizí
Dominika Eliášová
od Dominika Eliášová 17.5.2021
6.6tis
Co se třem dívkám stalo? To se nikdy nepodaří zjistit. Foto: Pxfuel
565
SDÍLENÍ
6.6tis
ZOBRAZENÍ

Trojice dívek z Chicaga vyrazí 2. července 1966 na pláž, aby si zařádily ve vodě a trochu se opálily. Počasí jim tu sobotu přeje a slunce vytáhne ven tisíce lidí. Kdo by si všimnul, že se trojice dívek beze stopy ztratila?

Co se třem dívkám stalo? To se nikdy nepodaří zjistit. Foto: Pxfuel Mohly se dívky utopit? Zabil je někdo? Kdoví? Foto: Unsplash Na pláži po dívkách zůstanou jen jejich osobní věcí včetně peněženek. Foto: Pixabay

Ztracenou Annu Millerovou (21 let), Patricii Bloughovou (19 let) a Renee Bruhlovou (19 let) už nikdo nikdy nespatří. Na pláži po nich zůstane jen jejich oblečení, ručníky, tašky s peněženkami, jejich automobil stále stojí na parkovišti.

Pro polici to v tu chvíli vypadá jen jako případ zapomenutých věcí, pro které se dívky vrátí.

Na pláži po dívkách zůstanou jen jejich osobní věcí včetně peněženek. Foto: Pixabay

Jehla v kupce sena

O dva dny později už je jasné, že se dívkám muselo něco stát, a rozbíhá se vyšetřování. Někdo si vybaví, že dívky viděl, jak si povídaly s opáleným mladíkem na člunu – a pak s ním odpluly na jezero. Jenže člunů tu bylo ten den přes 6 tisíc.

Další člověk se vytasí s videem, na němž se objeví zmíněny člun, opálený muž odpovídající popisu, a co vypadá jako trojice pohřešovaných dívek na palubě. Jméno plavidla se ale rozluštit nepodaří a policie neví, co dál.

Zato při prověření trojice dívek se nabízí několik verzí toho, co se mohlo stát.

Mohly se dívky utopit? Zabil je někdo? Kdoví? Foto: Unsplash

Záhada zůstává nevyřešena

V tašce Renee Bruhlové se najde dopis, adresovaný jejímu manželovi, v němž mu sděluje, že ho chce opustit, protože on raději tráví čas s kamarády než s ní. Manžel samozřejmě před policií jakékoliv problémy ve vztahu zapírá.

Dále policie zjistí, že svobodná Anna Millerová mohla být těhotná. A dítě nejspíš čekala i Patricia Bloughová, která prý měla aféru s ženatým mužem. Opálený mladík pak možná dívky odvezl někam, kde se provedl nezákonný potrat.

Ve stejný den totiž na pláži byl i jistý Ralph Largo, který se podobal popisu, jehož strýc a teta podobné zákroky prováděli – náhoda?

Možná se potrat zvrtnul, jedna nebo obě dívky zemřely a Largovi se pak všech zbavili. Možná dívky chtěly utéct od života, ve kterém byly nešťastné, a tak to narafičily jako zmizení a možnou smrt, aby po nich nikdo nepátral.

Možná…

Foto: Pixabay, Pxfuel, Unsplash
Lokalita:
reklama
Související články
od Adriana Vojtíšková 30.6.2022 2.4tis
Vědcům se podařilo odhalit souvislost mezi sebevraždami a prvokem jménem Toxoplasma gondii, původcem známé toxoplazmózy.     Tento parazit je ještě nebezpečnější, než se předpokládalo. V napadeném organismu totiž způsobuje závažné změny v mozku, které mohou vést až k sebevražedným myšlenkám. „Předchozí výzkum ukázal příznaky zánětu v mozku obětí sebevražd a lidí bojujících s depresemi. […]
od Dalibor Vrána 29.6.2022 2.9tis
Finská divočina údajně nabízí podivné jevy! V odlehlé oblasti na severu, v zemi nikoho, jak se podobným krajinám říká, lidé slýchají podivné věci. Nebo tam s nimi přeci jen někdo nebo něco je? Když se finští chlapci při kempování ukládají ke spánku ve stanu, slyší zvenčí hlasy a hluk nějakého stroje. Přemýšlí, jestli mohl nedaleko […]
od Dalibor Vrána 28.6.2022 2.5tis
George Bush starší (1924–2018) je podle mnohých prezidentem, který toho o UFO ví nejvíc. Říká se, že je u moci v době, která by byla pro zveřejnění takové informace ideální. Dokonce tomu mají být nakloněni i nejvýše postavení představitelé tajných služeb. Proč se tedy nakonec nic nestalo? „Během období jeho vlády končí studená válka. Dveře […]
od Eva Soukupová 27.6.2022 2.8tis
Prokleté zrcadlo údajně připravilo o život celou řadu předchozích majitelů. Francouzská policie se pokusila tuto sérii tragických úmrtí přerušit umístěním zrcadla do jednoho ze svých skladů. V roce 1997 však nebezpečný artefakt záhadně mizí. Zřejmě byl ze skladu odcizen. „Zrcadlo bylo drženo na policejní stanici poté, co v roce 1910 zabilo dva lidi. Myslíme si, že […]
od Pavel Polcar 26.6.2022 3.3tis
Marfa Lights: První historická zmínka o tzv. Marfa Lights se objevila v roce 1883, kdy jeden farmář pracující v této oblasti hlásil, že v dálce vidí tančící světla. Brzy zjistil, že místní osadníci také často viděli prazvláštní světla, pohybující se sem a tam. Padající hvězdy? Domorodí Američané tento jev údajně připisovali padlým hvězdám. Současníci pro […]