17. srpna 2001: V anglickém hrabství Hampshire se v obilném lánu objeví dvojice piktogramů, která má být odpovědí na zprávu vyslanou do vesmíru roku 1974.
Domů     Náboženství a okultismus
Co jsou to vesmírné zákony?
WORLDWIDE SERVICES | MAGIC & UFO

komerční sdělení
408
SDÍLENÍ
3.7tis
ZOBRAZENÍ

Jsou to nejvyšší zákony stvoření, podle kterých se vše řídí. Posloupnost je asi taková. Člověk, aby dokázal žít ve společnosti, si vytváří své zákony. Ty však nejsou vůbec dokonalé ani spravedlivé.

Proto má každá země své, každá vláda dělá své zákony, často se to mění. Kdo v jedné zemi je vyvrhelem, v druhé může být hrdinou. Nad těmito zákony stojí zákony přírodní. Jsou zde, platné po věky, člověk je nemůže ovlivnit ani změnit.

Tyto zákony platí pro celou planetu a pro planety podobného typu. Ale je mnoho planet jiného typu a tam jsou potom jiné přírodní zákony.

Vesmírné zákony platí pro celý vesmír, pro celé stvoření a jejich platnost je bez času. Je jim podřízeno vše. Těchto zákonů je 24, pro náš vesmír je jich 12, pro lidstvo jsou určeny a odtajněny 4! Více člověk zatím není schopen pochopit.

Jedná se o zákon nejvyšší lásky

Z hlediska lidského pohledu je tato láska nepochopitelná, protože člověk je zvyklý stále něco požadovat, něco očekávat. Tato láska nepožaduje ani neočekává. Prostě jenom je! Bezpodmínečná – absolutní! Trochu se jí blíží láska mateřská, ale jen trochu, protože ta obsahuje hrdost na své dítě, či tendenci omlouvat nebo nevidět jeho chyby.

Bůh nás miluje i s našimi chybami, nehodnotí nás a neposuzuje. Od toho tu je karmický zákon.

Zákon svobodné vůle

Bůh dal lidem svobodnou vůli, aby se mohli vyvíjet. A tuto svobodu rozhodování jim nikdo nesmí vzít, to je nejvyšší hřích. Ani bůh sám, ji nikdy člověku nevezme, když už mu ji jednou dal. Svobodnou vůli mají všechny lidské bytosti, je jedno na jaké planetě žijí.

Člověkem se stejně nazývají, i když jinou podobu než vy mají. Rozhodující je nesmrtelná duše a pěti živlové složení bytosti. Kdo tyto hodnoty má, člověkem se nazývá a svobodnou vůli od boha má.

Zákon karmy

Je zákonem příčiny a odplaty. Co zaseješ to sklidíš. Je to zákon neúplatný, který se nedá nijak obejít, je absolutně spravedlivý. Netrestá jen stejné oplácí stejným. A v rámci své svobodné vůle v přítomnosti rozhodujeme o své budoucnosti.

Zákon vývoje

Zde je dáno, že u jedinců ještě nevyzrálých, zákon karmy se vybíjí ve velkých kruzích, takže mají na svůj vývoj dostatek času a poučení mohou zpracovávat tak, jak oni rychle potřebují. Čím je člověk dál ve svém vývoji, karmické kruhy se zmenšují.

Na duchovní cestě se karma přestane zapisovat a odplata přichází okamžitě. Zákon vývoje ještě určuje, že vývoj probíhá ve spirále, spirála je určující tvar pro vývoj. Dále učí, že vše je energie a stejné přitahuje stejné.

Foto: PX FUEL Autor: WORLDWIDE SERVICES| MAGIC & UFO www.uir-666.cz
Lokalita:
reklama
Související články
od Adriana Vojtíšková 17.8.2022 224
Japonsko není spojováno jen s karatem. Na jeho území se rozvíjejí i jiná bojová umění. Jejich podoba je přitom velmi rozmanitá.     Specifický výraz má především aikidó a džiu-džitsu. Jde totiž o sporty, které staví na jemných a neagresivních technikách zápolení. Aikidó je založeno na bojové technice, která využívá soupeřova pohybu. Obrana tak přechází […]
od Mirek Brát 16.8.2022 2.3tis
Jako derviš je nejčastěji označován stoupenec mystického islámského řádu. Pro derviše byl základním imperativem život v chudobě. Když to však bylo nutné, derviši uměli i čarovat a konat zázraky! Derviš se snažil přiblížit Bohu především prostřednictvím individuálních ctností. Tradiční formou božské cesty byla též askeze. S derviši je spojován i zvláštní vířivý tanec, během kterého se dostávají […]
od Dalibor Vrána 13.8.2022 1.8tis
Jedna z nejpodivnějších her všech dob je spíše virtuálním simulátorem výkladu tarotových karet. Na začátku o sobě napíšete několik základních údajů, poté položíte otázku, na kterou chcete odpověď a pak už jen čekáte a sledujete, jak se digitální karty míchají a jak vám jsou postupně předkládány a čteny. A prý to může být i dost […]
od Mirek Brát 11.8.2022 2.7tis
Pokud by Evliya Celebi nežil v sedmnáctém století, ale v moderní současnosti, byl by jistě virální hvězdou sociálních sítí. Přinejmenším o jím zaznamenanou bitvu čarodějnic by byl enormní zájem! Evliya Celebi (1611-1682) strávil na cestách po Osmanské říši i sousedících regionech plných čtyřicet let. Rodák z Konstantinopole se rozhodl, že chce v životě co nejvíce poznat. Byl to zbožný […]
od Adriana Vojtíšková 8.8.2022 2.7tis
Hájem plným stromů a květin se prochází dívka. Z nenadání se ozve hlas. Promlouvá přímo k ní. Ve chvíli, kdy pohlédne do koruny stromu, pochopí. Jde o hada.     Svádí ji k ochutnání zakázaného ovoce ze stromu uprostřed zahrady. Děvče se jeho nabídkám brání. Má obavy ze smrti, která je se sladkými plody spojována. […]