Skip to content

V obchodě se setkala s podivnou ženou. Její obličej připomínal kudlanku nábožnou

Víte, s kým se potkáváte v obchodech? Denise Stoner, která vyhledávala rekruty pro práci na ponorkách v americké armádě, si myslela že ano. Jedno takové setkání jí však vyrazilo dech. Zdánlivě obyčejná žena nebyla podle Denise tím, kým se zdála být.

Děsivá příhoda se Denise stala při nakupování v roce 2018 v naprosto obyčejném maloměstském supermarketu na Floridě. „Byli jsme v zadní části obchodu v hlavní uličce. Z místa, kde jsem stála, jsem zrovna dobře viděla do obou postranních uliček.

Ani nevím proč, ale můj pohled upoutal postarší muž na vozíku na konci jedné z bočních uliček. Jel pomalu proti mně a přitom míjel vysokou ženu v růžových šortkách,“ popsala žena.

Zatímco tělo ženy vypadalo normálně, její obličej připomínal kudlanku nábožnou ZDROJ: mysteriousuniverse.com
DĚSIVÉ SETKÁNÍ

Tady teprve příběh začíná být podivný. „Ani nevím proč, ale náhle jsem se podívala ženě do obličeje. Koukala přímo na mě, ale její obličej nebyl lidský. Vypadal jako spojení člověka a hmyzu, trochu jako kudlanka nábožná.

Nelidskou hlavu maskovala paruka, která ale byla nasazená špatně, a po jejích okrajích koukaly kousky šedé lebky nebo nějakého skeletu,“ popsala žena hrůzný pohled.

Nejděsivější byly ale podle svědectví její oči. „Byly celé tmavě šedé a obrovské. Byla jsem si jistá, že se dívá přímo na mě. Místo nosu pak byly jen dvě rýhy. Brada byla do špičky a velmi protažená, končila až někde u prsou.

Žena neměla lidská ústa, ale malá červená kusadla. Bylo to šílené, nemohla jsem uvěřit svým očím,“ vypověděla Denise.

Podivné bytosti si všimla také starší žena, která nakupovala o kousek vedle. „Nejdříve se dívala na můj šokovaný obličej. Poté se otočila na tu ženu a mně bylo jasné, že vidí to samé co já. Žena s hmyzím obličejem se pak pokusila rychle a nenápadně zmizet z obchodu.

Neměla jsem odvahu ji zastavit nebo pronásledovat. Ještě jsem ji ale chtěla ukázat svému manželovi. On ale viděl normální ženu,“ uzavřela svou podivnou příhodu Denise.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články