Skip to content

VIDEO: Z Ameriky přicházejí nová svědectví o létajících humanoidech

Touha létat jako by v nás byla zakořeněna od pradávna. Lidé vždy toužili vznést se na svých křídlech až do oblak a shlížet z té výšky dolů na zemi. Je ale možné, že se to některým nakonec povedlo?

Několik létajících objektů připomínajících lidské postavy totiž na konci března pozorovali lidé v různých místech Severní Ameriky. Jestli těmito obrysy na obloze byly skutečně lidé s přístroji, které jim umožňují létat, nadpřirozené okřídlené bytosti nebo něco mnohem více světského… to zatím není jasné.

K prvnímu pozorování došlo v americké Arizoně. „Viděli jsme černý objekt na obloze. Měl tvar lidské postavy s křídly, vypadal trochu jako obří Transformer. Pohyboval se tiše oblohou, zatímco mraky šly opačným směrem.“ uvedli svědci, kteří z pozorování pořídili také video.

Neznámý objekt se měl navíc při pohybu otáčet kolem vlastní osy. Tímto pozorováním, i všemi ostatními, se nyní zabývá americká nezisková organizace MUFON specializující se na případy, kdy lidé měli spatřit neidentifikovatelné létající objekty.

FÉNIX Z PHOENIXU

Druhé hlášení o létajícím humanoidovi přichází ve stejný den z Phoenixu. Podle mnohých vypadal objekt ve vzduchu jako člověk s jet packem, tedy přístrojem sloužícím k létání jednotlivců, podle ostatních připomínal spíše fénixe nebo dokonce anděla.

Nikdo z pozorovatelů nezaznamenal moment, kdy se objekt na obloze objevil nebo zmizel. Podle některých se nejspíše nejednalo o něco nadpřirozeného, ale o dron. Proti tomu však pozorovatelé argumentují velikostí objektu.

NIKDY JSEM NIC PODOBNÉHO NEVIDĚL

Třetí pozorování přichází ve stejném obdobím z Massachusetts. „Přeletělo nám to přímo nad hlavami. Mám pocit, že to mohlo být velké jako helikoptéra, co to ale bylo, to nevím. Poté jako by objekt zrychlil a odlétl pryč.

Nemohli jsme si ho dobře prohlédnout, ale jsem si jistý, že jsem nic podobného v životě neviděl,“ uvedl jeden ze svědků. Podle pozorovatelů se objekt oblohou pohyboval rychle a nejméně ze všech tří případů připomínal člověka.

Foto: viz galerie Video: youtube.com (channel: willease)
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články