Skip to content

Vrátil se opičí muž, který v roce 2001 vyvolal paniku v Novém Dillí v Indii?

Indií se šíří nervozita. Z nejméně pěti měst už přišla svědectví o záhadném tvorovi, kterého lidé v noci spatřují na střechách domů a ve svých zahradách. Občas prý dokonce zaklepe na dveře nebo okno domů a poté se dá na útěk, při kterém snadno zdolává ploty i zdi.

Lidé mluví o návratu nechvalně proslulého opičího muže z Nového Dillí.

Vzhled tohoto záhadného tvora zůstává zahalený záhadou. Svědci, kteří ho spatřili, jej často viděli pouze na útěku nebo z velké dálky. Opičí muž připomíná křížence mezi opicí a člověkem, nebo spíše člověka s pokřivenými, zvířecími rysy.

Tvor se objevuje vždy pouze v noci, nejdříve po deváté hodině večer a je velmi obratný. Opičí muž skáče po střechách a stromech a snadno překonává ostatní městské překážky.

Podobizna děsivého opičího muže ZDROJ: youtube.com
FANTOM S ČERNOU SRSTÍ

Opičí muž z Nového Dillí, který jak se zdá rád straší lidi, se poprvé objevil v roce 2001, kdy obyvatelé města začaly hlásit podivná napadení tvorem s černou srstí a červenýma očima, který připomínal křížence člověka a opice.

„Kousance, které oběti měly, způsobilo nějaké zvíře. Nedokázali jsme ale zjistit o jaký živočišný druh šlo,“ uvedly kdysi k případu indické autority. Opičí muž si měl nakonec vyžádat i ztráty na životech, ačkoliv nikoho přímo nezabil, několik lidí zemřelo například na následky pádu, když před ním v hrůze utíkali do bezpečí.

Paniku, kterou opičí muž ve městě vyvolal, ještě umocnili lidé, kteří si pro zábavu opatřili podobný kostým a ještě více děsili místní obyvatele.

Je možné, že se nechvalně proslulý tvor nyní, po téměř dvaceti letech, přesunul do jiných měst? Nebo se snad jedná o jiné zástupce téhož živočišného druhu?

Úvodní foto: Karikatura popisující opičího muže ZDROJ: monstersandcritics.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články