Skip to content

Vyfotili lovci záhad v Anglii dva přízraky zdravotních sester?

Se záhadnou fotografií, zachycující dvě přízračné postavy, se vrátil tým lovců záhad z jednoho „strašidelného domu“ ve městě Matlock Bath v Anglii. Přes sto let stará budova sloužila jako část zdravotnického komplexu.

Záhadnou fotografii skupina pořídila v hlavní hale objektu. Postav na fotkách si však lovci záhad všimli až poté, co budovu opustili. Fotografie byla pořízena ve večerních hodinách v době, kdy byla budova jinak prokazatelně prázdná.

„Fotografie zachycuje dvě postavy, nejspíše zdravotní sestry. Jedna stojí a druhá sedí. Zdá se také, že jedna z nich drží lampu,“ popsala jedna z lovkyň záhad Kimberley Griffiths. „Jsme rádi, že se nám něco podobného podařilo zachytit, ale příliš překvapení nejsme.

Kolem budovy koluje spousta strašidelných příběhů,“ dodala žena.

Fotografie, která má zdravotní sestry zachycovat. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Další duchové

A má pravdu. V budově mají strašit například dva dělníci, kteří za záhadných okolností zahynuli při její výstavbě. Návštěvníci budovy mohou dodnes slyšet jejich kroky, dech a dokonce i volání o pomoc, které se nese chodbami.

Další paranormální aktivita čeká na návštěvníky ve sklepě objektu. Několik lidí zde údajně neznámá síla natlačila ke zdi. Také se zde objevuje podivná hustá mlha, která nabírá obrysů lidských postav.

Je možné, že se lovcům záhad skutečně podařilo zachytit paranormální aktivitu? Nebo jde jen o nějaký podvrh? Tím se nyní zabývá hned několik lidí. Na jejich závěry si však budeme muset nejspíše počkat.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články