Skip to content

Dožadují se informací a mizí beze stopy. Mohou muži v černém skutečně existovat?

Zahlédli jste podivný úkaz na obloze? V takovém případě můžete podle mnoha nadšenců do UFO očekávat návštěvu mužů v černém. Podivných postav, které se náhle zjevují na prahu těch, kteří viděli UFO. A stejně náhle zase mizí.

Malá skupina mužů s bledou kůží a černými obleky se prý často objevuje u domů těch, kteří se setkali s fenoménem UFO. Údajní muži v černém prý nejsou agresivní, vyptávají se a dožadují se pozvání dovnitř.

Často také svou oběť přesvědčují o tom, že ve skutečnosti viděla něco úplně jiného, než si myslí. Jaký je ale jejich motiv? To není jasné. Zatímco někteří lidé tvrdí, že se jedná o tajné vládní agenty, jiní jsou přesvědčeni, že jde o samotné mimozemšťany, kteří na Zemi už dlouho operují, a snaží se i nadále zůstat v utajení.

Podle výpovědi muže postavy zmizely podobně, jako když se třepotá horký vzduch. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Mizí beze stopy

Jednou z nejpozoruhodnějších schopností mužů v černém je však podle určitých svědectví jejich schopnost zmizet. Jakmile se otočí ode dveří, zmizí prý beze stopy. Je tak extrémně těžké je jakýmkoliv způsobem vysledovat.

Veškeré stopy se prostě vypaří. Zatímco někteří svědci, kteří se s muži v černém setkali, tvrdí, že jejich odchod připomínal přechod do jiné dimenze, podle dalších se zase skupinka postav zneviditelnila.

Tak vypověděl v roce 1989 například Clyde Shaw z Arizony. „Poté, co jsem jim řekl, že se s nimi o ničem nebudu bavit, otočili se a náhle se začali rozplývat. Působilo to, jako když se třepotá vzduch nad horkým asfaltem.

Trvalo to jen pár vteřin a pak byli pryč,“ sdělil muž.

Kdo ale ve skutečnosti muži v černém jsou, co chtějí, a jaké jsou jejich schopnosti? To nám zůstane nejspíš ještě nějakou dobu utajeno.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky konspirace Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články