15. srpna 1977: Astronom Jerry Ehman zachytí tzv. Wow! signál, nikdy nevysvětlený úzkopásmový signál přicházející zpoza hranic Sluneční soustavy.
Domů     Vesmír a technologie
Žena po očkování začala přijímat mimozemský signál
Eva Soukupová
od Eva Soukupová 1.4.2021
4.4tis
Umělecké vyobrazení Proximy Centauri, foto ESO/M. Kornmesser / Creative Commons / CC BY 4.0
656
SDÍLENÍ
4.4tis
ZOBRAZENÍ

Zprávy o možných mikročipech v očkování proti nemoci COVID-19 nabírají konkrétních rozměrů poté, co italská seniorka začala ve svých naslouchátkách zaznamenávat radiové vysílání nepozemského původu. Podle vědců signál vysílá zdroj v blízkosti hvězdy Proxima Centauri.

Umělecké vyobrazení Proximy Centauri, foto ESO/M. Kornmesser / Creative Commons / CC BY 4.0 Naslouchátka začala přijímat signály z vesmíru, foto Pixabay Radioteleskop na Sardínii, foto WikiAndrea / Creative Commons / CC BY-SA 3.0 Bill Gates prý v ničem nejede, foto Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí / Creative Commons / volné dílo

Italka uváděná v médiích jako Mária Tortellini Spaghetti v březnu letošního roku stejně jako mnoho dalších seniorů podstoupila očkování proti nemoci COVID-19, která před rokem decimovala italské obyvatelstvo.

Od té doby na sobě pociťuje podivné změny, které přičítá vedlejším účinkům vakcíny. Mária byla ještě nedávno přesvědčenou odpůrkyní moderních technologií a hlasitě volala po zákazu všech počítačů a internetů.

Nyní však naprosto otočila. „Začala jsem pociťovat nekontrolovatelné nutkání nakupovat produkty značky Microsoft, což mě připravilo o velkou část mých životních úspor,“ svěřuje se seniorka s nejnovějším modelem konzole Xbox v pozadí na tiskové konferenci pořádané přes Skype.

Toto vyjádření hraje do grafických karet konspiračním teoretikům, kteří tvrdí, že vakcíny jsou opatřeny mikročipy z laboratoří technologického magnáta Billa Gatese (*1955).

Naslouchátka začala přijímat signály z vesmíru, foto Pixabay

PODIVNÉ SIGNÁLY

Situace se pro nedoslýchavou ženu stala neúnosnou po druhé dávce vakcíny, kdy se její moderní naslouchátka opatřená technologií bluetooth, začala vykazovat neobvyklé chování. Zpočátku prý šlo o nepravidelné pípání připomínající morseovku, pak se ale přidaly roboticky znějící hlasy.

„Nejdřív jsem si myslela, že mi v bytě hraje televize nebo rádio, ale ty byly vypnuté. Pak jsem si uvědomila, že zvuk jde přímo z naslouchátek.“ Žena prý zařízení vzala do servisu, kde je prohlédlo několik techniků.

Ti však nenašli žádnou závadu. O incident se ale začali zajímat experti obsluhující radioteleskop na Sicílii, kterým se podařilo najít zdroj signálu. Údajně jej vysílá výkonné zařízení v blízkosti hvězdy Proxima Centauri a není pochyb o tom, že je umělého původu.

Vědci dokonce dešifrovali několik zpráv přijatých v morseovce. Jedna ze zpráv prý varuje před nadměrným znečištěním ovzduší, které prý neznámé civilizaci ztěžuje pozorování lidské rasy z vesmíru. V další zprávě jsou zachyceny technické parametry něčeho, o čem vědci věří, že je návodem na sestavení ekologického vodní parou poháněného topinkovače.

Radioteleskop na Sardínii, foto WikiAndrea / Creative Commons / CC BY-SA 3.0

ŘEŠÍME TO…

Zatímco vědci by si tento komunikační kanál rádi ponechali otevřený, Mária je z něj nešťastná. Hlavně proto, že veškeré zprávy chodí v angličtině, kterou žena neovládá a nemůže se tak s jejími odesilateli patřičně po italsku pohádat.

„Přivádí mě to k šílenství. Neustále na mě někdo mluví a já ani nemůžu oponovat!“ rozčiluje se seniorka. Novináři se s žádostí o vyjádření obrátili na Billa Gatese, který pouze slovy své tiskové mluvčí vzkázal, že s nanočipy v očkovacích látkách nemá nic společného, nic takového ani neexistuje a model, který Italka dostala, měl zřejmě zastaralý software.

Tým Microsoftu prý už ale pracuje na přesměrování signálu z Proximy Centauri do centrály NSA, která se nyní specializuje na odposlouchávání lidí na Zemi a plánuje rozšíření těchto aktivit i mimo ni.

Bill Gates prý v ničem nejede, foto Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí / Creative Commons / volné dílo

ENIGMA dodává: Pokud jste dočetli až sem a uvěřili všemu výše uvedenému, dejte si kávu a mrkněte, co je dnes za den.

Foto: Pixabay, Creative Commons (Foto v úvodu foto ESO/M. Kornmesser / Creative Commons / CC BY 4.0)
Lokalita:
reklama
Související články
od Dalibor Vrána 14.8.2022 754
Američtí prezidenti a vetřelci z vesmíru mají bohatou společnou historii. Tedy alespoň pokud jde o filmové hity. Ovšem u Ronalda Reagana to vypadá, že měl s UFO co dočinění i v realitě! Dne 19. listopadu 1985 se koná historická událost. Poprvé po 8 letech se spolu setkávají hlavní postavy dvou znepřátelených světových mocností. Na jedné […]
od Mirek Brát 12.8.2022 2.7tis
Nizozemsko při hlášení pozorování o výskytu UFO spoléhá na rychlost. Právě proto zde byla zřízena horká linka UFO Hotline. Její idea se zrodila  již v roce 2006. Středisko pro nahlášení výskytu UFO si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat! Po nahlášení výskytu UFO hledají operátoři linky a redaktoři připojeného webu možnou příčinu záhadného jevu. Vznikají […]
od Mirek Brát 11.8.2022 1.7tis
Zdálo se, že zastánci archeoastronautických teorií mají konečně v rukou pádný a jasný argument: Je vymalováno a uklizeno. Vše je jasné. Mimozemské civilizace nás v minulosti navštěvovaly. Důkaz najdete ve španělské Salamance! Významnou stavbou v Salamance je Nová katedrála – Catedral Nueva. Vybudována byla v architektonických stylech pozdní gotiky a baroka v letech 1513-1733. Již v roce 1887 […]
od Mirek Brát 11.8.2022 3.2tis
Občas by se mohlo zdát, že UFO má zájem především o velmoci a velké státy. Není to však pravda. I evropské ministáty typu Andorry, Lichtenštejnska, Monaka, San Marina a Vatikánu jsou pro neidentifikovatelné létající objekty atraktivní vábničkou! Pozorování UFO na obloze nad evropskými ministáty můžeme dokladovat nejen konkrétními událostmi, ale i dobou, po kterou zde […]
od Filip Appl 5.8.2022 3.2tis
Dopravní prostředky ztvárněné ve sci-fi filmech nemusí být vždycky jenom nereálné a přitažené za vlasy. Některá filmová a seriálová díla ukazují v tomto směru i poměrně realistickou vizi budoucnosti. Nedávno se o to pokusil známý seriál Westworld. Především třetí řada této americké série z produkce HBO ukázala velmi zajímavé možnosti. Svět vytvořený tvůrci seriálu se […]