Skip to content

Žena po očkování začala přijímat mimozemský signál

Zprávy o možných mikročipech v očkování proti nemoci COVID-19 nabírají konkrétních rozměrů poté, co italská seniorka začala ve svých naslouchátkách zaznamenávat radiové vysílání nepozemského původu. Podle vědců signál vysílá zdroj v blízkosti hvězdy Proxima Centauri.

Italka uváděná v médiích jako Mária Tortellini Spaghetti v březnu letošního roku stejně jako mnoho dalších seniorů podstoupila očkování proti nemoci COVID-19, která před rokem decimovala italské obyvatelstvo.

Od té doby na sobě pociťuje podivné změny, které přičítá vedlejším účinkům vakcíny. Mária byla ještě nedávno přesvědčenou odpůrkyní moderních technologií a hlasitě volala po zákazu všech počítačů a internetů.

Nyní však naprosto otočila. „Začala jsem pociťovat nekontrolovatelné nutkání nakupovat produkty značky Microsoft, což mě připravilo o velkou část mých životních úspor,“ svěřuje se seniorka s nejnovějším modelem konzole Xbox v pozadí na tiskové konferenci pořádané přes Skype.

Toto vyjádření hraje do grafických karet konspiračním teoretikům, kteří tvrdí, že vakcíny jsou opatřeny mikročipy z laboratoří technologického magnáta Billa Gatese (*1955).

Naslouchátka začala přijímat signály z vesmíru, foto Pixabay

PODIVNÉ SIGNÁLY

Situace se pro nedoslýchavou ženu stala neúnosnou po druhé dávce vakcíny, kdy se její moderní naslouchátka opatřená technologií bluetooth, začala vykazovat neobvyklé chování. Zpočátku prý šlo o nepravidelné pípání připomínající morseovku, pak se ale přidaly roboticky znějící hlasy.

„Nejdřív jsem si myslela, že mi v bytě hraje televize nebo rádio, ale ty byly vypnuté. Pak jsem si uvědomila, že zvuk jde přímo z naslouchátek.“ Žena prý zařízení vzala do servisu, kde je prohlédlo několik techniků.

Ti však nenašli žádnou závadu. O incident se ale začali zajímat experti obsluhující radioteleskop na Sicílii, kterým se podařilo najít zdroj signálu. Údajně jej vysílá výkonné zařízení v blízkosti hvězdy Proxima Centauri a není pochyb o tom, že je umělého původu.

Vědci dokonce dešifrovali několik zpráv přijatých v morseovce. Jedna ze zpráv prý varuje před nadměrným znečištěním ovzduší, které prý neznámé civilizaci ztěžuje pozorování lidské rasy z vesmíru. V další zprávě jsou zachyceny technické parametry něčeho, o čem vědci věří, že je návodem na sestavení ekologického vodní parou poháněného topinkovače.

Radioteleskop na Sardínii, foto WikiAndrea / Creative Commons / CC BY-SA 3.0

ŘEŠÍME TO…

Zatímco vědci by si tento komunikační kanál rádi ponechali otevřený, Mária je z něj nešťastná. Hlavně proto, že veškeré zprávy chodí v angličtině, kterou žena neovládá a nemůže se tak s jejími odesilateli patřičně po italsku pohádat.

„Přivádí mě to k šílenství. Neustále na mě někdo mluví a já ani nemůžu oponovat!“ rozčiluje se seniorka. Novináři se s žádostí o vyjádření obrátili na Billa Gatese, který pouze slovy své tiskové mluvčí vzkázal, že s nanočipy v očkovacích látkách nemá nic společného, nic takového ani neexistuje a model, který Italka dostala, měl zřejmě zastaralý software.

Tým Microsoftu prý už ale pracuje na přesměrování signálu z Proximy Centauri do centrály NSA, která se nyní specializuje na odposlouchávání lidí na Zemi a plánuje rozšíření těchto aktivit i mimo ni.

Bill Gates prý v ničem nejede, foto Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí / Creative Commons / volné dílo

ENIGMA dodává: Pokud jste dočetli až sem a uvěřili všemu výše uvedenému, dejte si kávu a mrkněte, co je dnes za den.

Foto: Pixabay, Creative Commons (Foto v úvodu foto ESO/M. Kornmesser / Creative Commons / CC BY 4.0)
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články