Domů     Vesmír a technologie
Žena po očkování začala přijímat mimozemský signál
Eva Soukupová
od Eva Soukupová 1.4.2021
4.4tis
Žena po očkování začala přijímat mimozemský signál
Umělecké vyobrazení Proximy Centauri, foto ESO/M. Kornmesser / Creative Commons / CC BY 4.0
656
SDÍLENÍ
4.4tis
ZOBRAZENÍ

Zprávy o možných mikročipech v očkování proti nemoci COVID-19 nabírají konkrétních rozměrů poté, co italská seniorka začala ve svých naslouchátkách zaznamenávat radiové vysílání nepozemského původu. Podle vědců signál vysílá zdroj v blízkosti hvězdy Proxima Centauri.

Umělecké vyobrazení Proximy Centauri, foto ESO/M. Kornmesser / Creative Commons / CC BY 4.0 Naslouchátka začala přijímat signály z vesmíru, foto Pixabay Radioteleskop na Sardínii, foto WikiAndrea / Creative Commons / CC BY-SA 3.0 Bill Gates prý v ničem nejede, foto Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí / Creative Commons / volné dílo

Italka uváděná v médiích jako Mária Tortellini Spaghetti v březnu letošního roku stejně jako mnoho dalších seniorů podstoupila očkování proti nemoci COVID-19, která před rokem decimovala italské obyvatelstvo.

Od té doby na sobě pociťuje podivné změny, které přičítá vedlejším účinkům vakcíny. Mária byla ještě nedávno přesvědčenou odpůrkyní moderních technologií a hlasitě volala po zákazu všech počítačů a internetů.

Nyní však naprosto otočila. „Začala jsem pociťovat nekontrolovatelné nutkání nakupovat produkty značky Microsoft, což mě připravilo o velkou část mých životních úspor,“ svěřuje se seniorka s nejnovějším modelem konzole Xbox v pozadí na tiskové konferenci pořádané přes Skype.

Toto vyjádření hraje do grafických karet konspiračním teoretikům, kteří tvrdí, že vakcíny jsou opatřeny mikročipy z laboratoří technologického magnáta Billa Gatese (*1955).

Naslouchátka začala přijímat signály z vesmíru, foto Pixabay

PODIVNÉ SIGNÁLY

Situace se pro nedoslýchavou ženu stala neúnosnou po druhé dávce vakcíny, kdy se její moderní naslouchátka opatřená technologií bluetooth, začala vykazovat neobvyklé chování. Zpočátku prý šlo o nepravidelné pípání připomínající morseovku, pak se ale přidaly roboticky znějící hlasy.

„Nejdřív jsem si myslela, že mi v bytě hraje televize nebo rádio, ale ty byly vypnuté. Pak jsem si uvědomila, že zvuk jde přímo z naslouchátek.“ Žena prý zařízení vzala do servisu, kde je prohlédlo několik techniků.

Ti však nenašli žádnou závadu. O incident se ale začali zajímat experti obsluhující radioteleskop na Sicílii, kterým se podařilo najít zdroj signálu. Údajně jej vysílá výkonné zařízení v blízkosti hvězdy Proxima Centauri a není pochyb o tom, že je umělého původu.

Vědci dokonce dešifrovali několik zpráv přijatých v morseovce. Jedna ze zpráv prý varuje před nadměrným znečištěním ovzduší, které prý neznámé civilizaci ztěžuje pozorování lidské rasy z vesmíru. V další zprávě jsou zachyceny technické parametry něčeho, o čem vědci věří, že je návodem na sestavení ekologického vodní parou poháněného topinkovače.

Radioteleskop na Sardínii, foto WikiAndrea / Creative Commons / CC BY-SA 3.0

ŘEŠÍME TO…

Zatímco vědci by si tento komunikační kanál rádi ponechali otevřený, Mária je z něj nešťastná. Hlavně proto, že veškeré zprávy chodí v angličtině, kterou žena neovládá a nemůže se tak s jejími odesilateli patřičně po italsku pohádat.

„Přivádí mě to k šílenství. Neustále na mě někdo mluví a já ani nemůžu oponovat!“ rozčiluje se seniorka. Novináři se s žádostí o vyjádření obrátili na Billa Gatese, který pouze slovy své tiskové mluvčí vzkázal, že s nanočipy v očkovacích látkách nemá nic společného, nic takového ani neexistuje a model, který Italka dostala, měl zřejmě zastaralý software.

Tým Microsoftu prý už ale pracuje na přesměrování signálu z Proximy Centauri do centrály NSA, která se nyní specializuje na odposlouchávání lidí na Zemi a plánuje rozšíření těchto aktivit i mimo ni.

Bill Gates prý v ničem nejede, foto Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí / Creative Commons / volné dílo

ENIGMA dodává: Pokud jste dočetli až sem a uvěřili všemu výše uvedenému, dejte si kávu a mrkněte, co je dnes za den.

reklama
Související články
od Jiří Nechanický 23.10.2021 1.3tis
Hermetismu se ne nadarmo říká kolébka ezoterických nauk. Původ má ve starověkém Egyptě a je spojován s legendárním filozofem Hermem Trismegistem. Nejvýznamnější je Smaragdová deska, která prý obsahuje veškeré moudro světa, cestu ke spáse a klíč k božskému vědění. Co o této desce víme dnes? A proč tak fascinovala již Carla Gustava Junga? Hermes Trismegistos, tedy doslova Hermes třikrát veliký, je […]
od Jan Šedivý 21.10.2021 2.2tis
Lidé nikdy nepřistáli na Měsíci. Svět řídí tajné spolky. Letadla vypouští do vzduchu látky, které ovlivňují myšlení lidí. Takových a mnohých dalších konspiračních teorií je veřejný prostor plný. Některé konspirační teorie jsou spíše úsměvné, jiné mohou být značně nebezpečné, jak o tom svědčí kampaň odpůrců očkování v souvislosti s epidemií spalniček v Itálii, Německu, Rumunsku […]
od Mirek Brát 19.10.2021 8.4tis
Setkání s UFO může někdy opravdu fyzicky bolet. Příkladem je zdokumentovaný incident z Kanady od jezera Falcon Lake, který přímo volá po tom, aby byly při kontaktu s UFO vždy používány i osobní ochranné prostředky. Co se tehdy u kanadského jezera stalo? O záhadné události u jezera Falcon Lake v roce 1967 byly napsány dvě knihy, natočeny dokumentární filmy, […]
od Mirek Brát 15.10.2021 5.9tis
Občas se neidentifikovatelné létající objekty zjeví v blízkosti vojenských letadel s nejmodernějšími zbraňovými systémy na palubě, občas znervózní piloty s úplně jiným typem carga v nákladovém prostoru. Jakým?   Jednalo se o dnes již legendární a dobře zdokumentovaný případ letu Boeingu 747-200F (číslo letu 1628), v barvách Japan Airlines, který přepravoval náklad francouzského vína Beaujolais.   Objekt s prstencem   […]
od Matěj Soukup 14.10.2021 4.1tis
Do širokého rejstříku pozorování UFO přibyl na konci července další případ. Ačkoliv se o tom svět dozvídá až nyní, 30. července spatřili nezávisle na sobě piloti dvou letadel UFO u pobřeží Kanady. Zpráva v kanadské vládní databázi leteckých incidentů uvádí, že piloti obou letounů byli svědky „jasně zeleného létajícího objektu“, který „vletěl do mraků a […]