Skip to content

Ztratil se při lovu. V noci na něj prý zaútočili mimozemšťané a robot

V roce 1964 vyrazila skupina přátel, nadšených lovců, do Cisco Grove v Kalifornii. Zkušení lovci vedeni osmadvaceti letým Donaldem Schrumem se však namísto s kořistí vrátili s velmi bizarní historkou o UFO.

Právě Schrum se jednoho dne při stopování zvěře oddělil od skupiny. K večeru byl už příliš daleko od tábora a tak se rozhodl, že přenocuje v divočině a vrátí se za ostatními další den. Když padla tma, upoutala však jeho pozornost podivná světla na obloze, která se snášela k zemi nedaleko od něj.

Schrum nic neslyšel, přesto si byl jistý, že vidí nějaký letoun, který se nedaleko pokouší přistát.

Schrum se obával, že je to helikoptéra, která po něm pátrá poté, co se nevrátil do tábora. Mladík se vydal tam, kde světla zmizela za stromy. Namísto helikoptéry ale prý narazil na velký stříbrný letoun ve tvaru torpéda.

Vyděšený Schrum se rychle vydal zpět do svého nočního úkrytu, který si připravil ve větvích stromu.

Takto mladík později popsal robota, který na něj zaútočil. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Nečekaný útok

Nedlouho poté prý přímo pod ním prošla trojice podivných postav ve stříbrných skafandrech a s brýlemi. V těsném závěsu za nimi měl také kráčet robot se zářivýma oranžovýma očima. Skupina si ukrytého mladíka všimla a zaútočila na něj. Ten se bránil za pomocí své zbraně i nejrůznějších předmětů, které měl u sebe. Nic však nedokázalo bytosti poranit, a ty brzy začaly šplhat nahoru za ním. Schrumovi se však prý dařilo setřást je vždy dolů. Poté se však jeden z mimozemšťanů dostal příliš blízko k němu a dýchl na mladíka neznámou látku, která ho zbavila vědomí.

Když se chlapec probudil, bylo už ráno. Ležel na zemi pod stromem, byl potlučený, ale nijak vážně. Jeho přátelé odmítali šílené historce uvěřit. Až na jednoho z nich, který se později přiznal, že v tu noc také zahlédl podivná světla na obloze.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články