Skip to content

V opuštěné nemocnici jsme vyfotili ducha, tvrdí dvojice mladíků ze Skotska

Není se čemu divit, že jsou opuštěné a chátrající nemocnice oblíbenou kulisou pro natáčení hororových filmů. Strašidelné historky totiž kolují i o mnoha skutečných opuštěných nemocničních budovách. Například o Rosslynlee Hospital u skotského města Roslin.

Rosslynlee Hospital je opuštěný zdravotnický komplex, který sloužil jako léčebna a sanatorium pro duševně nemocné. O svůj příběh se před nedávnem podělila dvojice mladíků, která do uzavřeného komplexu pronikla.

Ti si odtud odnesli nejen strašidelný příběh, ale údajně také fotku ducha.

„Budov jsme navštívili několik. Bylo tam podivně chladno, ačkoliv bylo ještě léto,“ popsali svůj zážitek z letošního srpna mladíci, pro které je průzkum opuštěných budov oblíbeným koníčkem. Návštěva komplexu z konce devatenáctého století, který je už mnoho let nepoužívaný, se tak pro ně zdála být skvělým víkendovým plánem.

Ten však narušila údajná přítomnost paranormálních jevů v komplexu.

Postava za křeslem

„Udělali jsme nějaké fotky toho místa a pak jsme se rozhodli, že doprostřed místnosti postavíme kolečkové křeslo a uděláme skvělou strašidelnou fotku. Do místnosti s křeslem jsme se po chvíli vrátili ještě jednou a měli jsme pocit, že stojí o kus jinde než předtím.

Hodně nás to znepokojilo, tak jsme se rozhodli odejít,“ svěřila se dvojice.

Až později chlapci zjistili, že na fotce s křeslem zachytili něco podivného. Něco, co připomíná mlžnou postavu sklánějící se nad křeslem. Na fotce se zatím nepodařilo odhalit žádný podfuk, stejně jako se zatím nikomu nepovedlo vysvětlit, co přesně dvojice zachytila.

Co tedy domnělý duch ve skutečnosti je, není zatím jasné. Odpověď nám může dát další zkoumání fotografie. Jeden dopad už ale fotografie má, přilákala ke komplexu Rosslynlee Hospital pozornost lovců záhad.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články