reklama
1. října 1958: Začíná fungovat americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku, známý jako NASA.
Domů     Paranormální jevy
Duch Michaela Jacksona je stále přítomen v rodinném domě, tvrdí jeho sestra La Toya 
Eva Soukupová
od Eva Soukupová 6.10.2020
4.0tis
Michael Jackson, foto Wikimedia Commons
521
SDÍLENÍ
4.0tis
ZOBRAZENÍ

Když zemřel, svět zůstal v šoku. Existují ovšem indicie, že zpěvák své blízké nikdy úplně neopustil. Stále je prý možné narazit na jeho přítomnost v rodinném domě v kalifornském městě Encino.

Michael Jackson, foto Wikimedia Commons Zpěvákova sestra La Toya, foto Wikimedia Commons Rodinný dům v Encinu, foto The Sun
Zpěvákova sestra La Toya, foto Wikimedia Commons

Král popu Michael Jackson (1958–2009) se za 50 let své existence se postaral o to, aby na světě neexistoval jediný člověk, který nezná jeho jméno. Není proto divu, že i nyní, 11 let po jeho smrti, dokáže plnit přední stránky novin.

A ne vždy jen v souvislosti s jeho skandály a údajným zneužíváním dětí. Často se hovoří také o spatření jeho ducha. La Toya Jackson (*1956), zpěvákova starší sestra, byla prý vždycky zvláštní.

Proto nikoho příliš nepřekvapilo, že to byla právě ona, kdo začal prohlašovat, že Jacksonův duch stále přebývá na místech, která byla jeho srdci blízká. Jenže její tvrzení nevychází z vlastních zážitků, ale z toho, s čím se jí svěřil matčin bodyguard, který v onom domě na bezpečí Jacksonovy rodiny dohlíží! Co přesně jeho sestru k přesvědčení, že v místě přežívá zpěvákův duch, vedlo?

Rodinný dům v Encinu, foto The Sun

DIVNÉ CHOVÁNÍ PSA A LEKCE STEPU

Poté, co se bodyguard rozpovídá o svých zážitcích, začne mít La Toya docela jasno. „Říkal, že se to děje velice často. Každou noc se prý jeho pes rozštěká na jedno okno. To byla Michaelova ložnice,“ vysvětluje žena.

„Štěká na to okno každou noc ve stejnou dobu. Prostě jen vytrvale štěká a dívá se tam. A pak v další části domu prý slýchá někoho stepovat,“ doplňuje a vzpomíná, že Michael Jackson v té místnosti stepoval každou neděli po dobu dvou hodin.

Zpěvákovu sestru vyprávění bodyguarda natolik zaujalo, že se rozhodla do domu pozvat médium. Přizvaný muž pak vypráví detaily o jejich vztahu, který prý mohl znát jen mrtvý zpěvák a jeho sestra. Nakonec jí zpěvák ústy média údajně prozradí, že jeho smrt nebyla nehoda, ale že chce, aby si od všeho odpočinula a žila dál svůj vlastní život.

Skutečně se podařilo navázat kontakt s mrtvou hvězdou? Co ale znamená prohlášení, že jeho smrt nebyla nehoda?

Video: Duch Michaela Jacksona v přímém přenosu

https://www.youtube.com/watch?v=Ca71_UUiSfo

JACSKON V PŘÍMÉM PŘENOSU

Podle oficiálních závěrů zpěvák ze světa odchází po nešťastném předávkování léky. Z jeho okolí se ale ozývají hlasy, že mohlo jít o selhání jeho lékaře, který mu léky předepsal, či dokonce úmyslné zabití.

Stejně tak ale zpěvák mohl spáchat sebevraždu. Jeho vzkaz ze záhrobí se dá vyložit mnoha způsoby. Zajímavé ale je, že jeho sestra není zdaleka jediná, kdo se s duchem Michaela Jacksona setkal. Objevil se také v přímém přenosu na obrazovkách americké televizní stanice CNN v pořadu Talkshow Larryho Kinga.

Po smrti zpěváka je vysílán speciální program a talk show je prokládána živými vstupy z Jacksonova sídla Neverland v Kalifornii. Během jednoho takového vstupu kamera zabírá dlouhou chodbu, na jejímž druhém konci se náhle objeví podivný stín, který rychle přejde chodbou a zmizí.

Stín svými obrysy i výškou skutečně připomíná Michaela Jacksona. Nikdo ze štábu, který v Neverlandu operuje, si v daný okamžik ničeho nevšimne a na přítomnost údajného ducha se přijde až při pozdějším přehrávání záznamu. Vrátil se zpěvák po smrti na svůj oblíbený ranč?

Foto: Wikimedia Commons, The Sun
Lokalita:
reklama
Související články
od Mirek Brát 30.9.2022 1.5tis
Neidentifikovatelné zvuky na moři jsou hlášeny z mnoha oblastí světa. Nejde však o fenomén moderní doby, který bychom mohli například spojovat se zásadním rozmachem námořní dopravy. Jedno takové hlášení totiž pochází již z roku 1867 z pobřeží Nikaraguy. Událost se týkala parníku Royal Mail Danube. Loď právě kotvila poblíž Greytownu, známého též jako San Juan […]
od Adriana Vojtíšková 29.9.2022 2.3tis
Krásný pták, velký asi jako orel, jehož peří září purpurovou a zlatou barvou, přilétá do svého hnízda. Usedá, skládá křídla, klopí hlavu a najednou zahoří jasnými plameny.     Zbude po něm jen hromádka popela jako smutná vzpomínka na někdejšího velikána. Jenže ostatky se rázem začnou probouzet. Co se to děje? Z popela vstává nový […]
od Adriana Vojtíšková 29.9.2022 2.5tis
Věříte na horoskopy a jste zákazníky kartářek, věštců a numerologů? Pak byste rozhodně měli vědět o pozoruhodném psychologickém fenoménu známém jako Forerův efekt.     Širší povědomí o tomto jevu by řadu nepoctivců z výše uvedených oborů mohlo velmi rychle připravit o práci a dychtivé klienty. Již v 50. letech minulého století totiž psychologové potvrdili […]
od Eva Soukupová 28.9.2022 2.1tis
Už po staletí se vypráví o bludičkách a tajemných světlech, která se objevují v lesích na jihu Čech a někdy jsou prý i životu nebezpečná. Podle pověstí svádějí pocestné a noční chodce z cesty, ti pak v lepším případě zabloudí, v tom horším zahynou v bažinách. Některá novodobá svědectví působí ještě zlověstněji. Co jsou záhadná […]
od Adriana Vojtíšková 27.9.2022 2.7tis
Na fotografie lze údajně zachytit ledacos. Zní až neuvěřitelně, že pouhý fotoaparát může zaznamenat i sféru nehmotnou. Co když to ale opravdu funguje?     Známým fenoménem jsou snímky, na nichž se mají zjevovat duchové. Existuje jich dokonce nepřeberné množství! Známým „duchařským“ snímkem je například fotografie bílé paní stojící uprostřed silnice v Quezon City na […]