Skip to content

Dvojice duchů prý obývá americký penzion. Ten je nyní na prodej

Vždycky jste toužili vlastnit penzion? Jeden je právě na prodej v americkém Greensboro v Pensylvánii. Má to ale háček. Údajně v něm straší. Na druhou stranu jsou díky tomu prodejci ochotni diskutovat o ceně.

Budova penizonu Captain’s Watch Inn byla postavena v roce 1858 a stojí na břehu řeky Monongahela. Dům prošel několika opravami a nabízí šest pokojů pro případné návštěvníky. Současný majitel stavby Bill McCormick nemovitost prodává po dvaadvaceti letech vlastnictví.

I přesto, že současný majitel nepochybuje o tom, že v penzionu straší, není si sám jistý, kde se paranormální jevy v budově vzaly. Penzion nemá totiž nijak pohnutou historii, stejně jako celé městečko Greensboro.

To sice stojí na územích, která kdysi patřila indiánům, a odkud byli vytlačení bílými osadníky, k žádným krvavým bojům ale v okolí nikdy nedošlo.

Neškodní obyvatelé

Přesto prý obývá penzion dvojice duchů, kteří pravděpodobně nepatří k dávným indiánským kmenům. Jeden z pokusů je zachytit totiž zaznamenal podivný hlas, který přicházel z prázdné místnosti a v angličtině zdravil nově příchozí.

Kromě hlasů, které bývají slyšet po celém penzionu, se dvojice duchů projevuje také v podobě mlžných postav, které se procházejí po chodbách.

Komu ale patří a co chtějí? To zůstává záhadou. Podle McCormicka nejsou nijak agresivní, a až na občasná zjevení se lidí straní. McCormic se nejprve bál, že strašidelné historky odradí případné hosty.

Ale opak se nakonec ukázal být pravdou. A tak je dvojice mlžných postav s neznámým původem alespoň malým lákadlem pro turisty, kteří v Greensboro nemají kde složit hlavu.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články