Skip to content

Fotil rozpadlý dům. Na jedné fotce objevil muž záhadný obličej

Skotsko je země plná legend a příběhů, z nichž mnohé jsou strašidelné. Jeden takový malý strašidelný příběh se nyní odehrál i manželskému páru, který se vydal s fotoaparátem na procházku do parku ve městě Largs.

Park Douglas leží nedaleko starého místního hřbitova a stojí v něm několik rozpadlých kamenných domů. Když dali manželé vyvolat fotky a poté si je prohlíželi, nestačili se divit. Právě z okna jedné z rozpadajících se staveb se na ně díval záhadný obličej.

Manželé se poté se svým příběhem svěřili na internetu. Fotografie není podle jejich slov nijak upravená.

OBLIČEJ Z NEZNÁMA

„Nemáme zatím žádné jasné vysvětlení pro to, kde se obličej na fotce vzal. Vše jsou zatím pouze dohady,“ okomentoval fotografii muž. „Samozřejmě, že si někteří lidé myslí, že jsem obličej do fotky uměle přidal.

Nedivím se jim, kdybych tu fotografii sám neudělal, asi bych si to myslel také,“ dodává. Originál fotografie je navíc pořízený na klasický film a tedy mnohem těžší na úpravu.

„Nejsem žádný nadšenec do paranormálních věcí, jsem jenom fotograf. V tu chvíli jsem necítil nic zvláštního. Při pohledu na tu fotku mi ale běhá mráz po zádech,“ sdělil dále. „Budu rád, když pro to kdokoliv najde vysvětlení,“ uzavírá svou výpověď muž.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články