Skip to content

Strašidelný dům na prodej. Zjevení šedé postavy je součástí ceny

Toužíte vlastnit jedno z ikonických anglických venkovských panství? Jedno takové je právě na prodej ve městě Nottinghamshire. Má to ale jeden háček: v ceně jsou i duchové, které údajně panství spolu se současnými majiteli obývají.

Cena, za kterou se honosné sídlo na trhu objevilo, je v přepočtu asi 80 milionů korun. Za tyto peníze dostanete devět ložnic, šest koupelen a desítky dalších místností spolu se vším vybavením. Součástí ceny jsou ale také nadpřirozené jevy a všechna nebezpečí, která s nimi souvisí.

Právě tyto jevy donutily současného majitele, obchodníka Anwara Rashida, aby i se svou rodinou dům opustil.

Dům prý ovládají šedé entity, které jsou ovšem součástí jeho prodejní ceny. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
ŠEDÉ POSTAVY

Rodina, která v domě žila přes 700 let, patřila mezi nejvlivnější v Británii. V domě tak v roce 1632 strávil několik dní i britský král Charles I. Anwar Rashid koupil sídlo v roce 2017, podle jeho výpovědi se však paranormální síly začaly projevovat jen několik hodin poté, co se rodina do domu nastěhovala.

Nejčastějším jevem podle něj bylo nevysvětlitelné klepání na zdi. O několik týdnů později spatřila jedna z uklízeček v domě šedou postavu, která se začala zjevovat stále častěji.

Rashid proto ve snaze se duchů zbavit do domu přizval několik odborníků na paranormální jevy. Nikdo mu však nebyl schopen pomoci. Poslední kapkou bylo, když se duchové sídla proměnily přímo v Rashidovi děti.

„Šel jsem kolem páté ráno do kuchyně a viděl nejstarší dceru, jak sleduje televizi. Měl jsem podivný pocit a šel se podívat do jejího pokoje. Dcera tam klidně spala. To, co jsem viděl dole byl duch,“ popsal zážitek muž.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články