30. listopadu 1989: V Belgii začíná série pozorování UFO ve tvaru trojúhelníku. Postupně ho spatří 30 různých skupin svědků.
Domů     Hail Satan! Ve vysílání se omylem objevily záběry z černé mše
Hail Satan! Ve vysílání se omylem objevily záběry z černé mše
od 17.2.2022
3.2tis
Do reportáže pronikly záběry z černé mše, foto Pixabay
329
SDÍLENÍ
3.2tis
ZOBRAZENÍ

Nevyžádaný a poněkud znepokojivý obsah, který rozhodně není součástí běžného vysílání, na televizních obrazovkách překvapení Australané sledují během zpravodajské relace dne 20. srpna 2021. Reportáž je náhle přerušena záběry z černé mše.

Australská televizní stanice ABC zrovna vysílá reportáž o návrhu státu Queensland, aby zabíjení policejních koní nebo psů bylo trestným činem, to je doprovázeno živým přenosem.

Kamera zrovna snímá policejního ministra Marka Ryana diskutujícího se dvěma dalšími muži, když je vysílání na několik vteřin přerušeno a nahrazeno scénou z jakéhosi satanistického rituálu.

reklama

Na záběrech je vidět stojící muž v černém hábitu a poblíž ještě několik dalších osob. V jednom rohu červeně osvětlené místnosti je vidět obrácený kříž.

Muž v černém hábitu poté pozdvihne obě ruce a zvolá „Ať žije Satan!“Pak se na obrazovku vrací tvář hlasatelky Yvonne Yong. Jak se záběry satanské mše do vysílání dostaly?

Sociálními sítěmi se o incidentu šíří bizarní konspirační teorie, foto Pixabay
Sociálními sítěmi se o incidentu šíří bizarní konspirační teorie, foto Pixabay

CESTY SATANA

Moderátorka později na sociálních sítích upřesňuje, že se nejednalo o žert, a vysvětluje, kde se vlastně nahrávka vzala. „Toho večera jsme vysílali jinou reportáž s těmito záběry,“píše Yong na Twitteru.

reklama

Inkriminovaná nahrávka zřejmě pochází z loňského živého vysílání Satanské církve v Noose, která se nedávno dostala na titulní stránky australských novin kvůli tomu, že prosazovala, aby vláda povolila satanistům vyučovat náboženství na školách.

Jak se záběry do vysílání dostaly, není známo, ale z vyjádření Yvonne Yong lze usuzovat, že došlo k nějaká technické chybě při přípravě reportáže.

Místní satanistická církev na incident reagovala na Twitteru sdílením videa daného vysílání s dovětkem „Cesty Satanovy jsou nevyzpytatelné.“ Celou záležitost by tak bylo možné uzavřít jako technickou chybu, kdyby se ovšem na sociální síti TikTok nezačaly šířit podivné konspirační teorie.

reklama

Podle té nešlo v žádném případě o chybu, ale o cílenou propagaci satanismu, která se pouze jako chyba tváří. Mohlo by na takových obvinění být něco pravdy?

Foto: Pixabay
Lokalita:
reklama
Související články
od 29.11.2022 1.2tis
Stále další archeologické nálezy na našem území dosvědčují plány starověkého Říma vytvořit severně od Dunaje novou římskou provincii. Pronikání římských legií do oblasti Moravy začalo již za vlády císaře Tiberia a vrcholilo v časech panování císaře Marca Aurelia. Záhadou zůstává, zda se na naše území tehdy dostaly i tajné rituály související s uctíváním exotického boha Mithry? [gallery ids="112
od 29.11.2022 1.4tis
 Ačkoliv by ji na vlastní oči měl spatřit každý věřící, za dveře svatyně se téměř nikdo nedostane. Posvátnou stavbu s nejistou minulostí obklopuje řada tajemství. Není známo, kdo ji vybudoval či k jakému účelu a mnoho otázek obestírá také záhadný černý kámen zasazený ve zdi svatyně. Když se muslim modlí, otáčí se vždy čelem k Mekce, posvátnému městu islá
od 25.11.2022 3.1tis
O tom, že sexuální energie a libido má nad lidmi velkou moc, není třeba pochybovat. Bylo by proto podivné, kdyby se toho temné bytosti nepokusily využít. Zejména proto, že náboženské předsudky podporované řadou církví v lidech dlouhodobě vyvolávaly strach ze sexuality. Vštěpování negativních pocitů ze sexu a potěšení je spolehlivou cestou, jak otevřít dveře bytostem, které nás pohltí. Počáteční
od 25.11.2022 3.4tis
Základním a nejoblíbenějším pramenem pro předpovědi konce světa je Zjevení Janovo, součást biblického Nového zákona. Naleznete v něm popis Apokalypsy – tedy konce světa na zemi a návratu Ježíše Krista – se všemi podrobnostmi, jako jsou řeky krve, šelmy vládnoucí světu nebo draci sršící oheň. Protože v celém textu není jediné konkrétní datum a ani jej nenaznačuje, je již po celá staletí jedním z 
od 24.11.2022 3.0tis
Způsobů ke komunikaci se zemřelými je více. Nejprve se rozhodněte, zda po duchovi chcete přesné odpovědi, či jen odpovědi typu: ano, ne, nevím. Sežeňte si několik lidí, se kterými budete seanci provádět, doporučený počet účastníků je tři až pět. Nepodceňujte volbu prostředí. Mělo by jít o tichou zatemněnou místnost. Duch by totiž mohl okny odejít. Stej