Skip to content

Honosné sídlo na prodej. Háček? Obývá ho prý poltergeist a další duchové

Hledáte nové bydlení a chcete něco neobvyklého? Za pouhých devět milionů korun si nyní můžete koupit honosné sídlo v americkém St. Louis. Má to však jeden háček. S domem prý získáte také několik paranormálních nájemníků, kteří ho odmítají opustit.

Honosnému sídlu, které bylo zbudováno v roce 1874, se díky dvojici lvích soch před vchodem přezdívá Lví dům. Ve skutečnosti však budova nese jméno svého prvního majitele, pivovarníka Maxe Feuerbachera.

Cihlový dům má tři ložnice, tři koupelny, nádherné schodiště i lustry. Údajně ale nabízí také jeskynní systém ukrytý pod domem a několik duchů.

Krásný je i interiér. Ten však zdobí také nechtění obyvatelé. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Obyvatelé, kteří nechtějí odejít

Ve sbírce paranormálních obyvatel je prý jeden nepřátelský poltergeist, s jehož činností se setkal už první majitel sídla. Agresivní duch prý přesouvá po domě nejen lehké objekty, ale někdy i celé kusy nábytku.

Obzvláště po nocích pak rád prudce zavírá dveře, někdy dokonce lidem přímo před nosem. Několik návštěvníků domů také tvrdilo, že po nich neznámá síla mrštila některé předměty z domu.

Současní majitelé dům obývají od roku 1981. „Já jsem se například setkal s něčím podivným na chodbě. Bylo to jako hustá černá mlha, která se pomalu blížila přímo proti mě. Byl jsem jako paralyzovaný, jen jsem koukal jak se blíží.

Poté mnou jakoby prošla a po chvíli se rozplynula. Podobné zkušenosti máme všichni, naučili jsme se s tím žít,“ svěřil se Tom Mick, nejmladší obyvatel domu. „Můj bratr se zase několikrát setkal s tmavou postavou,“ dodal.

Pokud vám tedy v kapse zbývá devět milionů, můžete nyní mít krásný dům a velmi neobvyklou společnost k tomu.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články