Skip to content

Malajsii prý pravidelně navštěvovali miniaturní návštěvníci z vesmíru

K pozorování UFO dochází už desítky let po celém světě. Jedna z nejzajímavějších sérii pozorování se odehrála v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století v Malajsii. Lidé se tam setkávali s miniaturními návštěvníky a jejich drobnými kosmickými letouny.

Vše začalo ve městě Johor Bahru, kde skupina školáků zahlédla na hřišti létající disk o velikosti kuchyňského talíře. Kolem disku se podle chlapců pohybovalo pět malinkých postav ve skafandrech. Když postavy spatřily skupinu dětí, rychle nastoupily do stroje, který i s nimi náhle zmizel.

Zůstal po něm jen kroužek spálené trávy. Nikdo v té chvíli netušil, že toto svědectví bude jen první z mnoha.

Drobné postavy měli skafandry a malé útočné zbraně. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
První útok

Další miniaturní mimozemské postavy spatřily děti ve městě Pulau Pinang. Jejich disk přistál nedaleko dětského hřiště. Z něj pak vystoupila trojice postav v modrých úborech. Drobné postavy nejprve děti ignorovaly.

Ovšem ve chvíli, kdy se chlapec jednu z nich pokusil chytit, jej další prý střelila světelným paprskem z drobné zbraně. Když děti přivolaly na místo učitele, bylo už UFO pryč. Chlapec neměl po útoku žádné známky poranění, pouze ho bolela hlava.

Další svědectví na sebe nenechala dlouho čekat. A se setkáním s miniaturními cestovateli vesmírem se svěřili i mnozí dospělí. Ovšem všichni, kteří se drobné postavy pokoušeli polapit, se setkali s neúspěchem.

Po několika týdnech honu na UFO pak trpasličí mimozemšťané zmizeli. To však nemělo trvat věčně.

UFO dokázalo zmizet extrémně rychle. Zůstala po něm jen spálená tráva. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Přilétají ve vlnách

Drobní mimozemšťané se v dalších dvaceti letech do Malajsie vrátili v několik vlnách. Nejčastěji se s nimi stále setkávaly děti, přibývalo ale také svědectví od dospělých a často důvěryhodných osob. Mimozemšťané se nejčastěji objevovali v letech 1973, 1976 a 1979.

A postupně jako by byli stále odvážnější. V roce 1979 byl dokonce zaznamenán případ, kdy po útoku drobných postav zůstala chlapci na několik dní ochrnutá jedna ruka. Jiní lidé zase po útoku světelnými paprsky přišli na několik hodin o zrak.

Poslední hlášení o setkání s miniaturním UFO a jeho posádkou přišlo z Malajsie v roce 1985, kdy měla vesmírnou loď se šestičlennou posádkou opět zahlédnout skupina dětí. I tato skupinka byla příliš zvědavá a setkání skončilo údajným útokem zbraní se světelnými paprsky.

Od této doby se už ale další UFO neobjevilo.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články