18. srpna 1587: V Roanoke se narodí Virginia Dare, první dítě evropských kolonistů v Americe, čili úplně první Američanka, která se pak stává symbolem této záhadně zmizelé osady.
Domů     Vesmír a technologie
Malajsii prý pravidelně navštěvovali miniaturní návštěvníci z vesmíru
Marek Hadrbolec
od Marek Hadrbolec 5.11.2020
4.4tis
Plavidla měla údajně velikost kuchyňského talíře. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
164
SDÍLENÍ
4.4tis
ZOBRAZENÍ

K pozorování UFO dochází už desítky let po celém světě. Jedna z nejzajímavějších sérii pozorování se odehrála v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století v Malajsii. Lidé se tam setkávali s miniaturními návštěvníky a jejich drobnými kosmickými letouny.

Plavidla měla údajně velikost kuchyňského talíře. ZDROJ: mysteriousuniverse.com Drobné postavy měli skafandry a malé útočné zbraně. ZDROJ: mysteriousuniverse.com UFO dokázalo zmizet extrémně rychle. Zůstala po něm jen spálená tráva. ZDROJ: mysteriousuniverse.com

Vše začalo ve městě Johor Bahru, kde skupina školáků zahlédla na hřišti létající disk o velikosti kuchyňského talíře. Kolem disku se podle chlapců pohybovalo pět malinkých postav ve skafandrech. Když postavy spatřily skupinu dětí, rychle nastoupily do stroje, který i s nimi náhle zmizel.

Zůstal po něm jen kroužek spálené trávy. Nikdo v té chvíli netušil, že toto svědectví bude jen první z mnoha.

Drobné postavy měli skafandry a malé útočné zbraně. ZDROJ: mysteriousuniverse.com

První útok

Další miniaturní mimozemské postavy spatřily děti ve městě Pulau Pinang. Jejich disk přistál nedaleko dětského hřiště. Z něj pak vystoupila trojice postav v modrých úborech. Drobné postavy nejprve děti ignorovaly.

Ovšem ve chvíli, kdy se chlapec jednu z nich pokusil chytit, jej další prý střelila světelným paprskem z drobné zbraně. Když děti přivolaly na místo učitele, bylo už UFO pryč. Chlapec neměl po útoku žádné známky poranění, pouze ho bolela hlava.

Další svědectví na sebe nenechala dlouho čekat. A se setkáním s miniaturními cestovateli vesmírem se svěřili i mnozí dospělí. Ovšem všichni, kteří se drobné postavy pokoušeli polapit, se setkali s neúspěchem.

Po několika týdnech honu na UFO pak trpasličí mimozemšťané zmizeli. To však nemělo trvat věčně.

UFO dokázalo zmizet extrémně rychle. Zůstala po něm jen spálená tráva. ZDROJ: mysteriousuniverse.com

Přilétají ve vlnách

Drobní mimozemšťané se v dalších dvaceti letech do Malajsie vrátili v několik vlnách. Nejčastěji se s nimi stále setkávaly děti, přibývalo ale také svědectví od dospělých a často důvěryhodných osob. Mimozemšťané se nejčastěji objevovali v letech 1973, 1976 a 1979.

A postupně jako by byli stále odvážnější. V roce 1979 byl dokonce zaznamenán případ, kdy po útoku drobných postav zůstala chlapci na několik dní ochrnutá jedna ruka. Jiní lidé zase po útoku světelnými paprsky přišli na několik hodin o zrak.

Poslední hlášení o setkání s miniaturním UFO a jeho posádkou přišlo z Malajsie v roce 1985, kdy měla vesmírnou loď se šestičlennou posádkou opět zahlédnout skupina dětí. I tato skupinka byla příliš zvědavá a setkání skončilo údajným útokem zbraní se světelnými paprsky. Od této doby se už ale další UFO neobjevilo.

Foto: mysteriousuniverse.com
Lokalita:
reklama
Související články
od Dalibor Vrána 14.8.2022 2.6tis
Američtí prezidenti a vetřelci z vesmíru mají bohatou společnou historii. Tedy alespoň pokud jde o filmové hity. Ovšem u Ronalda Reagana to vypadá, že měl s UFO co dočinění i v realitě! Dne 19. listopadu 1985 se koná historická událost. Poprvé po 8 letech se spolu setkávají hlavní postavy dvou znepřátelených světových mocností. Na jedné […]
od Mirek Brát 12.8.2022 3.1tis
Nizozemsko při hlášení pozorování o výskytu UFO spoléhá na rychlost. Právě proto zde byla zřízena horká linka UFO Hotline. Její idea se zrodila  již v roce 2006. Středisko pro nahlášení výskytu UFO si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat! Po nahlášení výskytu UFO hledají operátoři linky a redaktoři připojeného webu možnou příčinu záhadného jevu. Vznikají […]
od Mirek Brát 11.8.2022 1.8tis
Zdálo se, že zastánci archeoastronautických teorií mají konečně v rukou pádný a jasný argument: Je vymalováno a uklizeno. Vše je jasné. Mimozemské civilizace nás v minulosti navštěvovaly. Důkaz najdete ve španělské Salamance! Významnou stavbou v Salamance je Nová katedrála – Catedral Nueva. Vybudována byla v architektonických stylech pozdní gotiky a baroka v letech 1513-1733. Již v roce 1887 […]
od Mirek Brát 11.8.2022 3.3tis
Občas by se mohlo zdát, že UFO má zájem především o velmoci a velké státy. Není to však pravda. I evropské ministáty typu Andorry, Lichtenštejnska, Monaka, San Marina a Vatikánu jsou pro neidentifikovatelné létající objekty atraktivní vábničkou! Pozorování UFO na obloze nad evropskými ministáty můžeme dokladovat nejen konkrétními událostmi, ale i dobou, po kterou zde […]
od Filip Appl 5.8.2022 3.2tis
Dopravní prostředky ztvárněné ve sci-fi filmech nemusí být vždycky jenom nereálné a přitažené za vlasy. Některá filmová a seriálová díla ukazují v tomto směru i poměrně realistickou vizi budoucnosti. Nedávno se o to pokusil známý seriál Westworld. Především třetí řada této americké série z produkce HBO ukázala velmi zajímavé možnosti. Svět vytvořený tvůrci seriálu se […]