Skip to content

Ingrid Cold: Záhadný muž s děsivým úsměvem na tváři

Říká vám něco jméno Ingrid Cold? Ukrývá se za ním záhadná a strašidelná postava, které se někdy také přezdívá Smiling Man. Jako první se s touto bytostí setkal Američan jménem Woodrow Derenberger.

Byl rok 1966, když se muž, kterému všichni přezdívali Woody, vracel ve večerní tmě domů z práce. Woody bydlel na farmě v americké Západní Virginii. Počasí bylo toho večera nepříjemné, mírně pršelo, padala mlha a unavený Woody už se nemohl dočkat, až se konečně dostane za dveře svého domu.

Na silnici číslo 47 pak Woodyho zastavilo neznámé vozidlo stojící uprostřed silnice. Muž si nejprve myslel, že jde o odstavený přívěs k traktoru, ale brzy poznal, že na silnici stojí něco jiného. Něco neznámého.

Charakteristicky nepřirozený úsměv muže působil děsivě. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Jmenuji se Ingrid Cold

Před Woodym stálo uhlově černé plavidlo, které ze všeho nejvíce připomínalo UFO. Ještě, než se muž stačil vzpamatovat, otevřely se skryté dveře ve stěně plavidla a z nich vystoupil do světla reflektorů podivný muž.

Byl oblečený celý v černém a usmíval se nepřirozeně širokým úsměvem, který navíc zářil do noci podivným světlem. „Přeběhl mi mráz po zádech. Až na ten úsměv vypadal jako normální člověk, ale já jsem byl k smrti vyděšený.

Pak jsem uslyšel v hlavě jeho hlas. Jediné co mi řekl bylo, že se jmenuje Ingrid Cold,“ uvedl Woody, který poté ztratil vědomí. Když se po chvíli probral, bylo plavidlo i usmívající se muž pryč.

Ingrid Cold však nezmizel nadobro. Později se s ním mělo za různých okolností setkat mnoho dalších lidí. Podle některých nadšenců do záhad je pak toto jméno spojeno také s příběhem o takzvaném Mothmanovi, který ve stejných letech způsobil v USA velký rozruch.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky konspirace Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články