4. prosince 1872: Východně od Azorských ostrovů je nalezena plachetnice Mary Celeste. Posádka zmizela beze stopy.
Domů     Kontroverzní dokument Zeitgeist: Pohled na milníky dějin očima konspirátorů (díl 2.)
Kontroverzní dokument Zeitgeist: Pohled na milníky dějin očima konspirátorů (díl 2.)
od 15.2.2021
6.0tis
Teroristické útoky z roku 2001 otřásly světem. Foto: latimes.com
483
SDÍLENÍ
6.0tis
ZOBRAZENÍ

Americký snímek Zeitgeist: The Movie vyvolává v době svého vzniku bouřlivé emoce. Od roku 2007 neustávají dohady o jeho obsahu, sdělení a šokujících faktech, kteréžto uvedená do praxe by změnila život milionům lidí. Bohužel prakticky jen v negativním smyslu!

Nechte se pozvat do světa, kde se bílé mění v černé a mírumilovný beránek v krvelačného vlka.

Teroristické útoky z roku 2001 otřásly světem. Foto: latimes.com Proč se dvojčata zřítí, i když by náraz letadla měla vydržet? Foto: abc7ny.com Některé nosné ocelové sloupy vypadají, jako kdyby je našikmo někdo přeříznul. Foto: youtube.com
Proč se dvojčata zřítí, i když by náraz letadla měla vydržet? Foto: abc7ny.com
Proč se dvojčata zřítí, i když by náraz letadla měla vydržet? Foto: abc7ny.com

Druhé téma souhrnného dokumentu se týká teroristických útoků na Světové obchodní centrum v New Yorku 11. září 2001 a jmenuje se Svět jako jeviště. Událost, která téměř bezprostředně vede k válce na Blízkém východě, je ve filmu Zeitgeist:

reklama

The Movie popsána jako tzv. false flag operation (akce proti vlastnímu lidu, z níž je obviněn někdo ze zahraničí – pozn. red.).

Tvůrci snímku zde zmiňují celou řadu informací o falešných teroristech, podezřelých agentských hrách a stycích amerických vládních špiček s vůdčími členy teroristů. Doplňují však ještě jeden zásadní fakt, který není příliš zmiňován.

Budovy Světového obchodního centra, přezdívané dvojčata (WTC 1 a WTC 2), byly už při své stavbě, která začala v roce 1966, koncipovány tak, aby ustály náraz velkého letadla.

Tuto skutečnost potvrdí na kameru jeden z hlavních projektantů dvojčat, Leslie Earl Robertson. Přesto se mrakodrapy po nárazu Boeingu 767 sesouvají k zemi, jako by byly z těsta. Jak je možné, že tato informace proběhne médii prakticky bez povšimnutí?

Některé nosné ocelové sloupy vypadají, jako kdyby je našikmo někdo přeříznul. Foto: youtube.com
Některé nosné ocelové sloupy vypadají, jako kdyby je našikmo někdo přeříznul. Foto: youtube.com

PŘÍMÉ DŮKAZY? NEEXISTUJÍ!

Jako jeden z údajných důkazů, které mají potvrdit teorii false flag operation, se na videu objevuje snímek naříznutého sloupu, který měl být nalezen v troskách jednoho z mrakodrapů.

reklama

Pochybnosti se vynořují i u dalších teroristických akcí z 11. září, tedy útoku na Pentagon (sídlo amerického Ministerstva obrany) a zříceného letu č. 93 u obce Shanksville. V tomto případě je především nanejvýš podezřelá absence důkazního materiálu.

Autoři snímku v konečném důsledku vynášejí v této části filmu otřesný ortel. Celá teroristická akce „9/11“ je podle nich uskutečněna jen proto, aby si americká vláda zajistila podporu veřejnosti pro akceleraci svých zahraničních cílů na Blízkém východě!

Přízrak sabotáže se nad útoky z 11. září 2001 vznáší prakticky celých deset let od hrozivého útoku. Máme však skutečně věřit filmařským důkazům?

Zdeněk Pospíšil

Foto: latimes.com, abc7ny.com, youtube.com
Lokalita:
reklama
Související články
od 9.10.2022 1.7tis
Závěr jeho životní cesty připomíná osud Napoleona Bonaparta. Také on zemřel na vzdáleném ostrově. I v jeho případě to byl zřejmý trest za pokus o návrat na trůn. Blahoslavený Karel I. z habsbursko-lotrinské dynastie, v letech 1916-1918 poslední rakouský císař i král český. Po zániku Rakouska-Uherska je Karel I. nucený od
od 6.9.2022 2.9tis
Představitelé města Amarillo v oficiální tiskové zprávě žádají veřejnost o pomoc při identifikaci podivného tvora, kterého letos v květnu natočila bezpečnostní kamera tamní zoologické zahrady. Na přiloženém snímku je zachyceno vzpřímené dvounohé stvoření s psími či snad vlčími rysy.     „V temných a časných ranních hodinách dnes 21. května
od 2.9.2022 2.8tis
Žena, která si vyrazili na túru v přírodě, během procházky narazila na neidentifikovaného tvora. Pohotově se chopila telefonu a začala nahrávat. Její sestra a několik diskutérů na internetu nyní věří, že by na záznamu mohl být zachycen „tasmánský tygr“, psovitá šelma označovaná za vyhynulou.     Jessie Milde se v polovině srpna vydala ve společnosti blízkých do národního parku B
od 24.5.2022 1.9tis
Pod nánosy hlíny a porostu nedaleko bosenské metropole se údajně nachází záhadná pyramida vybudovaná neznámou prastarou civilizací. Přestože odborníci trvají na tom, že o žádnou pyramidu ve skutečnosti nejde, její objevitel je přesvědčen, že má v ruce nezpochybnitelné důkazy o jejím umělém původu.     Bosenský obchodník a archeolog Semir O
od 21.5.2022 2.5tis
I v moderní současnosti se objevují zcela nečekané nálezy upomínající na časy druhé světové války. Propast času, která nás dělí od těchto událostí, staví před badatele složité rébusy. Jeden takový se nachází dvacet osm metrů pod hladinou Jaderského moře. Jde o vrak střemhlavého bombardéru Junkers Ju-87„štuka“ (z německého výrazu  das Sturzkampfflugzeug). [gallery ids="102361,102360,102359,1