Skip to content

Lovec záhad prý v kostele natočil ducha. Je to můj nejlepší záznam, říká

Setkání s nadpřirozenem musí být nezapomenutelný zážitek. A právě takový se před nedávnem naskytl nadšenci do paranormálních jevů Jeffu Higginsovi, který se vydal na noční průzkum rozpadlého kostela v anglickém městě Cranborne.

Setkání se mu dokonce údajně podařilo zachytit na fotografii. „Od chvíle, co jsem do kostela vstoupil, jsem silně cítil přítomnost paranormálních jevů. I moje přístroje, které se něco takového snaží zachytit, vykazovaly neobvyklé hodnoty,“ uvedl Higgins, který do kostela vstoupil kolem jedenácté večer.

Přesto však nakonec průzkum kostela nepřinesl nic příliš neobvyklého. Higgins se tak domníval, že si kromě fotek a videí nočního kostela ze svého průzkumu nic neodnese. Až doma byl však prý vyveden z omylu.

Když si totiž prohlížel videa, které pořídil, zaznamenal na jednom zvláštní jev. „Vypadalo to jako zjevení postavy. Byl jsem opravdu překvapený,“ sdělil Higgins.

Další zkoumání

Video ukazuje zjevení, které se na záběru pohybuje zleva doprava. „Průzkumu paranormálních jevů se věnuji přes deset let, ale nikdy předtím se mi nepodařilo zachytit něco takového,“ uvedl muž. Higgins se však snaží nepodlehnout emocím, „Video budu dál zkoumat já i další odborníci, abychom té záhadě přišli na kloub.

Věřím ale, že jsem zachytil něco neobvyklého,“ dodal.

Kostel v Cranborne vznikl už ve dvanáctém století. Od té doby se o něm nashromáždil nemalý počet strašidelných historek. Má v něm například strašit duch jeptišky nebo jezdce na koni, který se v ruinách pohybuje a prohání se i skrze zdi.

Mnoho lidí mělo také v kostele slyšet neznámé hlasy.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články