19. ledna 1809: V americkém Bostonu přichází na svět Edgar Allan Poe, autor mnoha děsivých příběhů.
Domů     Vesmír a technologie
Moderní sledování televize není žádná záhada, ukážeme vám jak na to
Jiří Nechanický
od Jiří Nechanický 18.12.2021

komerční sdělení
338
SDÍLENÍ
3.4tis
ZOBRAZENÍ

Sledování klasické televize se může zdát spíše jako nadlidský výkon než pohodová aktivita. Už samotný výběr pořadu patří mezi náročné úkoly. Neustálé opakování těch samých filmů nebo naopak nic zajímavého na pořadu dne.

Obtěžující reklamy, které jsou rok od roku trapnější a delší, příjemnému sledovacímu zážitku zrovna nepřidávají.

Pokud si myslíte, že se s takovým sledováním televize musíte smířit, jste na omylu. Užívat si televizní podívanou podle svých časových možností a vkusu je dnes již velice běžná věc. Vše, co potřebujete udělat, je pořídit si moderní sledování televize přes internet Lepší.TV, díky kterému se ke klasické televizi již nikdy nevrátíte.

V prvé řadě Vám Lepší.TV umožní vybírat rovnou ze 135 televizních stanic, které posouvají omezenou nabídku klasických stanic na úplně jinou úroveň. V seznamu stanic si každý najde to své, ať už jste fanoušky sportu, milujete vaření, komedie nebo vyhledáváte historii a záhady.

Pro maximální komfort a pohodlí disponuje služba vychytanými funkcemi, díky kterým se ze sledování televize stane opravdová lahůdka. Určitě oceníte funkci přetáčení, která vás navždy zbaví nepříjemných reklam, jež vás pravidelně okrádají o minuty vzácného času.

Další vychytávka, která se jistě stane vaší oblíbenou, je možnost sledovat své oblíbené filmy a seriály zpětně, a to až 30 dní. Mezi další schopnosti aplikace patří neomezené nahrávání, díky kterému si můžete své milované pořady předpřipravit a podívat se na ně kdykoli budete mít čas a chuť.

Možná si říkáte, že tyto funkce a výběr televizních kanálů stejně nevyřeší problém s únavným opakováním pořadů. Nicméně služba je připravena i na toto a uživatelům poskytuje obrovský televizní archiv s tisícovkou volně dostupných filmů, seriálů, dokumentů a pohádek.

Vlastně vám tak může být úplně jedno, jaký program poskytované televizní stanice živě vysílají. Z videotéky si stoprocentně vyberete a nemusíte se ničím omezovat.

Ptáte se, kolik takový luxus stojí a bojíte se odpovědi? Nemusíte mít žádný strach. Lepší.TV můžete mít doma již za 139 Kč měsíčně. Vše, co k plné funkčnosti potřebujete, je Smart televize (popřípadě jiné zařízení, na kterém budete sledovat), internetové připojení a chuť vyzkoušet něco nového.

V případě, že nemáte doma Smart televizi, na stránkách služby si můžete pořídit Lepší.TV box, který vaši starou telku přetransformuje v moderní mašinu. Pokud jsme vás nalákali, koukněte na stránky www.lepší.tv, kde najdete všechny potřebné informace.

Moderní televize není žádná záhada, přesvědčte se sami.

Foto: LEPSI TV
reklama
Související články
od Dalibor Vrána 17.1.2022 2.1tis
METI je zkratkou pro mezinárodní neziskovou výzkumnou organizaci, která do vesmíru posílá zprávy a doufá, že na ně někdy dostane odpověď. A právě skutečnost, že jsme přes veškerou snahu nedostali z těch miliard hvězd a galaxií vůbec žádnou zpětnou vazbu, přivádí odborníky k myšlence, že tady něco nehraje… Mladá rodina se prochází po zoologické zahradě: […]
od Eva Soukupová 17.1.2022 2.4tis
Asteroid o velikosti přes jeden kilometr bezpečně proletí kolem Země a vrátí se za dalších 83 let. Objekt spadá do kategorie potenciálně nebezpečných asteroidů, které by se jednou mohly srazit ze Zemí. Zatím nejblíže se však dostal na vzdálenost 1.1 milionu kilometrů. Nový filmový hit K zemi hleď! (originální název Don’t Look Up, pozn. red.) v […]
od Mirek Brát 16.1.2022 1.5tis
Jedno moudré arabské přísloví říká: Všichni lidé se bojí času, jen čas se bojí pyramid. Člověk se opravdu nemůže přímo měřit s těmito kolosálními prastarými stavbami. Arabští učenci ale nepočítali se zlatými českými ručičkami a českou kreativitou. Právě český fenomén totiž uvedenou citaci poopravil do podoby: Všichni lidé se bojí času. Výrobci holicích strojků se […]
od Mirek Brát 14.1.2022 1.8tis
I výzkum vesmíru někdy připomíná trhání okvětních lístků kopretiny. Jen obligátní slova dětské říkačky: má či nemá rád/ráda, nahradíme otázkou: jsou, nejsou? Kdo, co? Vodní kanály na Marsu!   Všechno začalo v roce 1877, kdy se na Mars okulárem jednoduchého  dalekohledu zahleděl astronom Giovanni Schiaparelli. Následně ohlásil sousedům, pekaři, trhovcům, známým, přátelům i světové veřejnosti, […]
od Pavel Polcar 12.1.2022 3.2tis
Zpráv o zaručeném pozorování UFO neboli neidentifikovaných létajících objektů koluje po internetu velké množství. Když se vám ale podaří některý z nich natočit a následně u vás zaklepou muži v černých oblecích, je asi něco špatně. V roce 2004 pětice členů někdejší posádky amerického armádního křižníku USS Princeton tvrdila, že viděla UFO, vládní příslušníci nařídili […]