reklama
25. června: Den zjevení v bosenské Medžugorji připomíná sérii mariánských zjevení z roku 1981.
Domů     Vesmír a technologie
Moderní sledování televize není žádná záhada, ukážeme vám jak na to
Jiří Nechanický
od Jiří Nechanický 18.12.2021

komerční sdělení
338
SDÍLENÍ
3.4tis
ZOBRAZENÍ

Sledování klasické televize se může zdát spíše jako nadlidský výkon než pohodová aktivita. Už samotný výběr pořadu patří mezi náročné úkoly. Neustálé opakování těch samých filmů nebo naopak nic zajímavého na pořadu dne.

Obtěžující reklamy, které jsou rok od roku trapnější a delší, příjemnému sledovacímu zážitku zrovna nepřidávají.

Pokud si myslíte, že se s takovým sledováním televize musíte smířit, jste na omylu. Užívat si televizní podívanou podle svých časových možností a vkusu je dnes již velice běžná věc. Vše, co potřebujete udělat, je pořídit si moderní sledování televize přes internet Lepší.TV, díky kterému se ke klasické televizi již nikdy nevrátíte.

V prvé řadě Vám Lepší.TV umožní vybírat rovnou ze 135 televizních stanic, které posouvají omezenou nabídku klasických stanic na úplně jinou úroveň. V seznamu stanic si každý najde to své, ať už jste fanoušky sportu, milujete vaření, komedie nebo vyhledáváte historii a záhady.

Pro maximální komfort a pohodlí disponuje služba vychytanými funkcemi, díky kterým se ze sledování televize stane opravdová lahůdka. Určitě oceníte funkci přetáčení, která vás navždy zbaví nepříjemných reklam, jež vás pravidelně okrádají o minuty vzácného času.

Další vychytávka, která se jistě stane vaší oblíbenou, je možnost sledovat své oblíbené filmy a seriály zpětně, a to až 30 dní. Mezi další schopnosti aplikace patří neomezené nahrávání, díky kterému si můžete své milované pořady předpřipravit a podívat se na ně kdykoli budete mít čas a chuť.

Možná si říkáte, že tyto funkce a výběr televizních kanálů stejně nevyřeší problém s únavným opakováním pořadů. Nicméně služba je připravena i na toto a uživatelům poskytuje obrovský televizní archiv s tisícovkou volně dostupných filmů, seriálů, dokumentů a pohádek.

Vlastně vám tak může být úplně jedno, jaký program poskytované televizní stanice živě vysílají. Z videotéky si stoprocentně vyberete a nemusíte se ničím omezovat.

Ptáte se, kolik takový luxus stojí a bojíte se odpovědi? Nemusíte mít žádný strach. Lepší.TV můžete mít doma již za 139 Kč měsíčně. Vše, co k plné funkčnosti potřebujete, je Smart televize (popřípadě jiné zařízení, na kterém budete sledovat), internetové připojení a chuť vyzkoušet něco nového.

V případě, že nemáte doma Smart televizi, na stránkách služby si můžete pořídit Lepší.TV box, který vaši starou telku přetransformuje v moderní mašinu. Pokud jsme vás nalákali, koukněte na stránky www.lepší.tv, kde najdete všechny potřebné informace.

Moderní televize není žádná záhada, přesvědčte se sami.

Foto: LEPSI TV
reklama
Související články
od Mirek Brát 23.6.2022 694
Kde je voda, tam může být život. Tak zní ve zjednodušené podobě vědecká poučka. První molekula života se vykulila na souš právě z oceánu. I z toho důvodu je dávána možná existence živých organismů mimo naši planetu do souvislosti s vodním prostředím. Kde hledat ve vesmíru vodu? Voda ve vesmíru existuje. Najdeme ji v mezihvězdných […]
od Adriana Vojtíšková 21.6.2022 3.0tis
Pruhy zcela obyčejné, nebo mající hlubší význam? Takovou otázku si pokládá veřejnost při pohledu na snímky ze sondy Mars Reconnaissance Orbiter.   Tmavé i světlé svažující se pruhy (tvarem připomínající pánskou kravatu) se na Marsu vyskytují především v oblasti Arabia Terra. Klesající pruhy jsou většinou malé útvary o délce maximálně několika stovek metrů. Americké profesorky […]
od Mirek Brát 19.6.2022 2.0tis
Historicky první jaderný test provedly Spojené státy americké 16. července 1945. Byl nazvaný celkem příznačně: Trinity (Svatá Trojice). Jednalo se o pokusný výbuch plutoniové jaderné zbraně. Pro některé tehdejší vědce to však byly hrátky s osudem celého lidstva. Čeho se obávali? Jaderný test Trinity se uskutečnil v odlehlé části Nového Mexika. Konkrétně se jednalo o […]
od Adriana Vojtíšková 14.6.2022 1.9tis
Ten den se zapíše do historie celého vesmíru. Pozemšťané totiž začínají mapování legendární rudé planety, Marsu. Píše se 27. listopad 1971 a poprvé v historii kosmonautiky přistává sestupný modul sovětské meziplanetární stanice Mars 2 na povrchu planety Mars.     O necelý týden později dosedá i sesterská stanice Mars 3 a prostřednictvím mateřské sondy začíná […]
od Filip Appl 11.6.2022 808
Vývoj umělé inteligence probíhá už celá desetiletí a v poslední době stále sílí diskuse o tom, zda se blíží doba, kdy vznikne skutečná UI, která si bude uvědomovat sama sebe. Bývalý seniorní inženýr společnosti Google nyní oznámil, že se to dost možná už podařilo. LaMDA. Takovou zkratkou je označována nová umělá inteligence společnosti Google. Je […]