Skip to content

Muž objevil podivné úkazy v jeskyni. Pod světlem prý mizely

Kempování je obvykle plné dobrodružství a zábavy. Někdy se ale pobyt v přírodě může proměnit ve velmi podivný zážitek. Své o tom ví turista s příjmením Brycen, který se vydal kempovat do oblasti Flagstaff v Arizoně.

Při toulkách okolím tábora narazil Brycen se svým tchánem náhodou na malý a skrytý vstup do jeskyně. Oba muži, kteří byli v přírodě jako doma, se rozhodli pro malý průzkum. Brzy se ale vše zvrtlo. jeskyně byla tak úzká, že se brzy mohl dál pohybovat jen jeden člověk, a to téměř v leže.

Přesto se Brycen rozhodl kus plazit. „Dostal jsem se až k místu, kde se tunel náhle rozšiřoval. Před mou hlavou byla průrva, na jejíž dno světlo baterky nedosáhlo. Když jsem jím posvítil před sebe, abych se podíval na druhou stranu propasti, uviděl jsem dva podivně světlé stalaktity.

Jakmile jsem ale světlo baterky zaměřil přímo na ně, baterka zhasla,“ uvedl Brycen.

Co byly zač podivné útvary, které muž zahlédl na druhé straně propasti? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
DALŠÍ MARNÉ POKUSY

Muž se rozhodl, že průzkum jeskyně nevzdá. Vrátil se do Tábora pro větší zdroj světla a poté se k průrvě vrátil. To, co připomínalo stalaktity, však už nebylo na svém místě. Zatímco Brycen pátral světlem po jeskyni, brzy na dva světlé sloupy znovu narazil.

„Když jsem na ně chtěl světlo namířit, i tato baterka zhasla,“ uvedl muž.

Do třetice to Brycen zkusil s mobilním telefonem, na který nahrával video s rozsvícenou baterku. Výsledek byl ale opět stejný. Bílé útvary byly opět na jiném místě. A ve chvíli, kdy jen muž nasvítil, jeho zdroj světla vypověděl službu.

„Nemám nejmenší tušení, co to mohlo být. Snad nějaký neznámý tvor, který má schopnost ovlivnit chod elektronických zařízení,“ domnívá se Brycer. Skutečnou podstatu toho, co viděl, ani vysvětlení, proč jeho zdroje světla pokaždé odmítly světlé útvary nasvítit, však muž nikdy nezjistil.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články