Skip to content

Nebuďte sto let za opicemi, sledujte televizi lépe

Dnešní dobu bychom mohli nazvat dobou „televizní svobody“, kdy se konečně opravdu můžeme dívat na co chceme, kdy chceme a samozřejmě v perfektní kvalitě. Nebylo tomu tak ale vždy. Pamatujete, dobu, kdy jsme museli stihnout zajít si na toaletu, osprchovat se a vyprázdnit ledničku během jedné reklamní přestávky? Zatímco náš sourozenec na nás z obýváku křičel: „Začalóóó“!? Tyhle úsměvné chvíle jsou nyní pro nás už jen pro nostalgií.

Z počátku jsme si mohli vybírat pořady jen z pár televizních stanic, ale dnes se vyšplhala hranice výběru až přes 100 TV stanic. Změnil se také způsob sledování. Dnes umí televizi nahradit i mobilní telefon za několik tisíc korun nebo jiné zařízení, které má přístup k internetu. Funkce, o kterých se nám ani nesnilo, dodaly televiznímu sledování chybějící šmrnc. Jak je to možné?

TELEVIZNÍMU PRAVĚKU UŽ ODZVONILO

Klasické sledování televize už většina domácností pohřbila. Vyměnila ji za Lepší.TV, což je nový a lepší způsob sledování televize. Lepší.TV přináší funkce a vychytávky, které byste jinde stěží hledali. Nabízí totiž 119 TV stanic v základním balíčku, možnost sledovat pořady až 100 dní zpětně i vlastní videotéku s více než 1000 filmy.

Její technologie Vás neomezuje ke sledování pořadů pouze na televizi ve vašem obýváku. Oblíbené filmy nebo seriály si vychutnáte i na notebooku, mobilu či tabletu rovnou z postele. A co víc, můžete se dívat všude, kde máte dostupný internet (nebo mobilní data). Tedy na chatě, dovolené, ve vlaku nebo třeba v autobuse cestou do práce.

NEOMEZENÝ PŘÍSUN FILMŮ

Díky videotéce, kterou získáte s nákupem služby máte k dispozici celý televizní archiv, ze kterého si můžete vybrat, na co zrovna máte náladu. Už tedy nemusíte přemýšlet, co Vám nabídne vaše televize, spěchat domů z práce nebo odříct návštěvu přátel. Kdykoli se totiž můžete na odvysílaný film, sport nebo dokument podívat tehdy, kdy vy máte čas.

Pokud jste milovníci seriálů a rádi hltáte díl po dílu, určitě využijete funkci zvanou „nahrávání“. Díky ní si všechny vysílané epizody nahrajete a třeba večer, ještě než půjdete spát, si pustíte si pár dílů hned za sebou.

ZA PÁR ŠUPŮ SPOUSTU ZÁBAVY

Možná si říkáte, kolik taková služba asi může stát. Možná se bojíte, že si ji nebudete moct dovolit. Odhoďte všechny obavy za hlavu. Za pouhé dvě stovky měsíčně získáte kompletní nabídku 119 programů od klasických českých, přes vybrané slovenské i řadu sportovních či dětských stanic. A kdyby Vám to bylo náhodou málo, můžeme si dokoupit filmový balíček HBO, který vás nadchne svými fantastickými filmy. Ten stojí navíc 219 Kč na měsíc.

Navíc v této chvíli nabízí Lepší.TV možnost vyzkoušet si ji na měsíc jen za 1 Kč, a ještě k tomu jako vánoční dárek přibalí filmový balíček HBO. Vyzkoušet nebo objednat si ji můžete na www.lepší.tv. K ničemu se nezavazujete a věřte, že už nikdy nebude chtít sledovat televizi po staru!

Tento článek je reklamním sdělením.

Foto: lepší TV, PX FUEL
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články