11. srpna 1996: Umírá slavná bulharská nevidomá věštkyně Baba Vanga.
Domů     Paranormální jevy
Neividitelný útočník Clarity Villaneuvy: Dívku napadal i v policejní cele!
Eva Soukupová
od Eva Soukupová 26.7.2022
2.6tis
Mladou Filipínku napadlo cosi neviditelného, foto Pixabay
294
SDÍLENÍ
2.6tis
ZOBRAZENÍ

Na rušné ulici filipínské metropole se k zemi zhroutila mladá dívka. Nikdo se jí ani nedotkl, přesto se na jejím těle objevují viditelné škrábance a otisky zubů.

Mladou Filipínku napadlo cosi neviditelného, foto Pixabay Útoky pokračují i v sanitce, foto Pixabay Žena tvrdí, že na ní útočí démon, foto Pixabay

Ona sama tvrdí, že na ni útočí jakýsi démon. Útoky pokračují i poté, co je dívka převezena na policejní stanici. Všemu bezradně přihlížení tamní policisté i přivolaní lékaři.

Je dusná květnová noc roku 1951. Členové policejní hlídky ve filipínské metropoli Manila vyrážejí k jednomu z pobřežních barů, neboť dostali hlášení, že se před ním podezřele shlukují lidé. To, co na místě spatřili, jim vyrazilo dech.

Když si prorazí cestu davem přihlížejících, najdou mladou dívku, která je později identifikovaná jako sedmnáctiletá prostitutka Clarita Villanueva, jak se válí po zemi a zoufale křičí. „Držte to ode mě dál!

Držte to, prosím. Nikdo mi nepomůže? Nemůžu tu bolest vydržet!“ Jenže dívce nebylo jak pomoci.

Přestože přihlížející i policisté zděšeně pozorují otisky zubů pokryté slinami objevující se po celém jejím těle, útočník jako by neexistoval. Dívky se totiž za celou dobu nikdo nedotkl. Strážníci dívku spoutají, naloží do auta a uhánějí na policejní stanici, zatímco ona stále bojuje s neviditelným démonem. Kdo nebo co jí tato podivná zranění mohlo způsobit?

Útoky pokračují i v sanitce, foto Pixabay

DROGY NEBO ZÁKEŘNÁ CHOROBA?

Ani na stanici však dívce nedokážou pomoci jinak, než že k ní přivolají lékaře, neboť se domnívají, že je pod vlivem drog nebo alkoholu. Lékař věnuje dívce jen letmý pohled a situaci vyhodnotí: „Má epileptický záchvat.“ Navzdory Claritiným úpěnlivým prosbám, aby ji nenechávali samotnou, je odvedena na celu.

O několik minut později se z cely ozve křik. „Ta věc jde po mně. Prochází dveřmi, jako by tam nebyly!“ křičí dívka. Ani tentokrát ale policisté nespatří nic, kromě zadržené Clarity s mnoha kousanci na krku a pažích.

Je znovu přivolán lékař, starosta města i šéf místní policie. Claritě věnují více pozornosti než poprvé a shodují se, že zranění si dívka nemohla udělat sama. Kousance se totiž objevily také na jejích zádech.

Dalšího dne ráno má být Clarita předvedena před soud za tuláctví. Jenže v soudní síni se scéna zopakuje. Clarita zakřičí, že věc je zpátky, a pak se na jejích pažích a krku před zraky několika novinářů, soudních úředníků, dvou policistů, kteří ji drží za ruce, a lékaře, začnou objevovat stopy obrovských tesáků. Po pěti minutách Clarita ztratí vědomí.

Žena tvrdí, že na ní útočí démon, foto Pixabay

15  MINUT V PEKLE

Starosta Arsenio H. Lacson (1912–1962) nabízí, že dívku doprovodí do nemocnice. V sanitce útoky pokračují. Na těle dívky zmítající se v bolestech se objevují nové a nové kousance, z nichž prýští čerstvá krev.

Trvá patnáct minut, než dorazí do nemocnice, a jak Lacson přiznává, bylo to nejdelších patnáct minut jeho života, které mu připadaly spíš jako 24 hodin v pekle. Clarita vypovídá, že útočníkem je obrovská bytost podobná člověku s dlouhou hustou srstí, obřími tesáky, velkýma očima a pláštěm uvázaným kolem krku.

V sanitce byl útočník doprovázen ještě jednou menší bytostí. Jak je možné, že bytosti viděla jen ona a nikdo jiný? Odpověď možná leží v jejím dětství. Než její matka zemřela, byla profesionálním médiem a astroložkou a Clarita tak vyrůstala ve světě duchů už od narození.

Napadená dívka stráví v nemocnici šest týdnů, během nichž je nepřetržitě hlídána. Neviditelní útočníci se už neobjeví, ale jizvy Claritě zůstanou napořád.

Foto: Pixabay
Lokalita:
reklama
Související články
od Mirek Brát 11.8.2022 370
Pokud by Evliya Celebi nežil v sedmnáctém století, ale v moderní současnosti, byl by jistě virální hvězdou sociálních sítí. Přinejmenším o jím zaznamenanou bitvu čarodějnic by byl enormní zájem! Evliya Celebi (1611-1682) strávil na cestách po Osmanské říši i sousedících regionech plných čtyřicet let. Rodák z Konstantinopole se rozhodl, že chce v životě co nejvíce poznat. Byl to zbožný […]
od Mirek Brát 11.8.2022 665
Mohutný hrad v maďarském městě Eger se proslavil hrdinskou obranou proti Turkům v šestnáctém století. Památkou na tuto dobu jsou i rozlehlé hradní kasematy, ve kterých se údajně objevují i záhadné paranormální jevy. Straší zde snad duchové tureckých vojáků, kteří se pokoušeli do hradní pevnosti prokopat? Nutno dodat, že zatímco prvnímu útoku turecké armády hrad […]
od Pavel Polcar 10.8.2022 1.7tis
Tento příběh se vyprávěl před několika lety v Singapuru. Popisuje snahu jedné zbloudilé duše dostat se domů. V zemích, jako je Singapur, je zcela normální, že v jednom bytě žije několik generací, obvykle to bývají děti, rodiče a prarodiče. V bytě, kterého se týká tento příběh, žila žena s manželem, jedním dítětem a manželovými rodiči. […]
od Dalibor Vrána 10.8.2022 1.9tis
Hrůza může mít různou tvář, ale někdy ji nemá vůbec! Dartmoor je oblast mokřin umístěná v srdci anglického hrabství Devon a právě odtud přichází ve 20. letech minulého století hodně podivné zprávy… Na silnici B3212 mezi osadou Postbridge a místem zvaným Two Bridges řidiči často ztrácí kontrolu nad svými vozy či motocykly. A údajně za […]
od Dalibor Vrána 10.8.2022 2.3tis
Londýnský hřbitov Highgate by byl koncem 60. let hororovým místem i bez jakýchkoliv paranormálních jevů. Zchátralé hroby jsou prorostlé hustou zelení, hrobky a rakve rozlámané, někdy dokonce tak, že můžete spatřit hnijící ostatky mrtvých. A mezi tím vším se má pohybovat stín patřící králi upírů… Každý hřbitov je obklopený duchařskými historkami a s Highgate to […]