Skip to content

Pár ponožek zakoupených v britském obchodním řetězci skrýval děsivé tajemství

Policie ve městě Colchester v hrabství Essex má na stole velmi neobvyklý případ. Když si jeden zákazník koupil v řetězci britského módního řetězce Primark nové ponožky, zjistil, že je v nich ukrytý fragment lidské kosti.

Podle všeho jde o lidskou kost, bližší podrobnosti o původu nebo věku kosti však policie zatím neví a pokračuje ve vyšetřování případu.

Kost na sobě nemá kůži ani jiné části lidské tkáně, takže se dá očekávat, že je její původce už nějaký čas po smrti a pravděpodobně se tedy nejedná o oběť nějakého nedávného zločinu. Policie se spojila s obchodem i jeho dodavatelem, aby provedla důkladnější šetření.

Obsluha ochodu však tvrdí, že kost musel do ponožky někdo vložit úmyslně. „Primark bere celou záležitost velmi vážně a už provedl vyšetřování v továrně dodavatele, kde byly ponožky vyrobeny,“ prohlásil tiskový mluvčí obchodu.

Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný důkaz o nějaké nehodě v továrně, jeví se jako pravděpodobné, že byla kost do ponožek vložena z neznámých důvodů. K tomu Primark uvedl, že byl již v minulosti předmětem řady hoaxů.

Může se tedy jednat o pokus pošpinit jméno společnosti, případně nepovedený kanadský žert.

Foto: independent.co.uk, news.sky.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky konspirace Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články