Skip to content

Podivná sebevražda Dannyho Casolara. Pátral po tajném společenství

V první srpnový den roku 1991 bylo v hotelu v Západní Virginii objeveno tělo investigativního novináře Dannyho Casolara. Nahý muž měl hluboké řezy na zápěstích a vše nasvědčovalo sebevraždě. Jeho objevení odstartovalo jeden velmi zvláštní příběh.

Pochybnosti o tom, zda Casolaro skutečně spáchal sebevraždu, se vyrojily téměř ihned. Mohla za to zejména jeho práce, Casolaro totiž už přes rok zkoumal mocnou okultní skupinu, kterou přezdíval Chobotnice.

Mohla ale její chapadla skutečně dosáhnout až do hotelového pokoje, kde bylo objeveno jeho tělo?

Vše začalo, když se Casolaro seznámil s mužem jménem William Hamilton, který pro americkou vládu vyvinul software PROMIS pro vyšetřování zločinů. Hamilton tvrdil, že mu americká vláda projekt ukradla a z práce na něm ho vystrnadila.

Tvrdil také, že jej nyní mocní lidé využívají ke sledování obyčejných lidí a k tomu, aby získaly vládu nad světem. Právě tyto mocné lidi Casolaro pojmenoval přezdívkou Chobotnice. Casolaro tvrdil, že Chobotnice hrála nemalou roli v mnoha již uplynulých světových konfliktech, ale že také operovala v utajené Oblasti 51.

Podle novináře právě tato tajná organizace uchovával těla mimozemšťanů, kteří měli v roce 1947 havarovat u Rooseweltu.

Kam až sahají chapadla Chobotnice? A existují vůbec? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Podivné okolnosti

Právě kvůli jeho pátrání, kterým měl být Casolaro nadevše zaměstnaný, mnozí o sebevraždě pochybovali. Muž k ní podle nich jednoduše neměl důvod. Byl údajně plný energie, kterou vkládal do dalšího nadšeného pátrání.

V hotelu se s ním někteří lidé setkali jen několik hodin před objevením jeho těla. Všichni policii sdělili, že Casolaro měl dobrou náladu. Jeden z mužů také podotkl, že se mu Casolaro svěřil o nějaké tajné schůzce, ze které se právě vrátil.

Nesrovnalosti policisté objevili také na místě činu. Řezy na obou zápěstích byly nepřirozeně hluboké, a je nelogické, a navíc téměř nemožné, aby si Casolaro jednou takto poškozenou rukou pořezal i ruku druhou.

I přesto se postupně na Casolara, i na onu Chobotnici, téměř zapomnělo a další vyšetřování bylo zastaveno. Že by v tom měl namočená chapadla někdo mocný?

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky konspirace Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články