Skip to content

Podle některých Američanů seslaly koronavirus na Trumpa čarodějnice

Zpráva o tom, že se nemalý počet lidí v Bílém domě, včetně prezidenta Spojených Států Donalda Trumpa, nakazil koornavirem, obletěla nedávno celý svět. Mnoho Američanů, kteří prezidenta podporují, se nyní domnívá, že za nákazu v Bílém domě mohou čarodějnice.

Prezident byl totiž pozitivně testován prvního října. V tento den byl úplněk, který má nejblíže k podzimní rovnodennosti, tedy takzvaný Harvest moon. V tuto noc jsou údajně magické síly největší a je tak vhodná doma k tomu někomu uškodit, například bílému domu.

O tom, že za výskytem koronaviru v Bílém domě stojí čarodějnice, se v několika dnech po oznámení této zprávy zmiňovaly tisícovky tweetů a jiných internetových příspěvků.

Obliba čarodějnictví a pohanských rituálů v Americe roste. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
DLOUHODOBÝ KONFLIKT

O tom, že Trump a čarodějnice spolu nevycházejí, se ví už od loňského roku. Tehdy skupina kouzelnic úřadujících po celém světě spojila síly, aby na prezidenta vyslaly kouzlo, které mu zabrání ve výkonu jeho úřadu.

Mohly se ony nebo jejich magické kolegyně letos pokusit o něco podobného s koronavirem?

Letošní říjen je výjimečný v tom, že má dva úplňky. Tato skutečnost podle mnohých odborníků na magii znamená, že kouzla vyřčená v tomto měsíci budou neobyčejně silná, a to bez ohledu na to, zda budou chtít někomu uškodit.

Je také faktem, že zájem o čarodějnictví, pohanské rituály a starou magii, je v Americe nyní na vzestupu. Nebylo by se tak čemu divit, pokud by se nějaká skupina lidí vyzbrojených magií o vnesení koronaviru do srdce americké politiky skutečně pokusila.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky magie Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články