3. prosince 1967: Američan Herbert Schirmer spatří v Nebrasce podivný oválný objekt s červenými světly, jak se vznese a odletí.
Domů     Porucha není na vašem přijímači: Znepokojivá vysílání, která zůstávají nevysvětlena!
Porucha není na vašem přijímači: Znepokojivá vysílání, která zůstávají nevysvětlena!
od 8.2.2022
2.9tis
Odkud se vzala znepokojivá vysílání a kdo je má na svědomí? FOTO: Unsplash
291
SDÍLENÍ
2.9tis
ZOBRAZENÍ

Nikdo se k nim nikdy nepřihlásil, nikdo neřekl, že to byl jen vtip a ani nevysvětlil, co tím měl na mysli. Zůstávají znepokojivou záhadou, kterou navzdory očitým svědkům popírají i autority na vyšších místech. Co se veřejnost nesmí dozvědět?

Odkud se vzala znepokojivá vysílání a kdo je má na svědomí? FOTO: Unsplash Kdo byli staří lidé na obrazovce? FOTO: Pxfuel

K tzv. Wyominskému incidentu dochází v roce 2006 na malé televizní stanici vysílající v několika menších městech východního Wyomingu. Podvečerní zprávy přerušuje zrnění, po kterém se objevuje nápis: „Máme pro vás speciální představení.

reklama

Uvidíte v něm tak krásné věci…“ Následují záběry vznášejících se lidských hlav. Zepředu, ze stran, z detailu, tváře mění výrazy. Doprovází je texty jako např. „Proč cítíte nenávist? Jste nemocní. My vás jen chceme vyléčit. Co skrýváte ve své mysli?

Nemůžete se schovávat navždy.“ Divákům se při pohledu a halucinogenní záběrovou koláž dělalo nevolno, zvraceli, měli silné bolesti hlavy a dočasně ztráceli paměť.

Video má být podkreslené podprahovým, lidskému uchu nepostřehnutelným zvukem, který toto vše může způsobovat, ale podle jiných názorů v tom hraje roli nadpřirozeno. Bude někdy odhalen strůjce záhadného vysílání?

Kdo byli staří lidé na obrazovce? FOTO: Pxfuel
Kdo byli staří lidé na obrazovce? FOTO: Pxfuel

Strašidelný pár

Zneklidňující podívaná se odehraje také v červenci 2007 na stanici WJLA, přidružené ke slavné americké televizi ABC. Ve vysílání se nečekaně objevuje starší dvojice, muž a žena.

reklama

Bez hnutí a bez jakékoliv mimiky v obličeji se mlčenlivě vznášejí v prostoru po dobu několika vteřin. Celý výjev nedoprovází vůbec žádný zvuk, žádná slova, žádné poselství. Jen dva staří lidé nehybně levitující ve vzduchu.

Televize později vystupuje s prohlášením, že šlo o obyčejnou chybu v programu, že omylem zařadili záběry z ukázky na jiný pořad, který vysílali dříve. Má to ale jeden háček – žádný takový pořad nikdy předtím nevysílali! Co to tedy bylo za podivný pár?

Odkud se vzal a proč se v televizi vůbec objevil? Proč televize nezvyklou událost opět bagatelizovala a z jakého důvodu nejsou nikde dostupné žádné odvysílané záběry ani zprávy o narušení? Třeba se někdy dozvíme odpovědi…

Foto:
Lokalita:
reklama
Související články
od 3.12.2022 489
24. února 2022 zahájilo Rusko rozsáhlou invazi na Ukrajinu. Během kyjevské ofenzivy, která začala první den bojů, se na sociálních sítích začala šířit videa stíhaček a  tvrzení o pilotovi, který sestřelil několik ruských letadel. Pak se objevilo tvrzení, že to byl pilot MiGu-29 přezdívaný "Kyjevský duch". Ukrajinské ministerstvo obrany nejprve tvrdilo, že Duch z Kyjeva by mohl být jedním z desí
od 2.12.2022 1.6tis
Rodiče Jarmily K. z Brna bydlí na Vysočině. Jejich dcera se provdá za mladíka z Brna a nastěhuje se k němu. Zprvu za rodiči jezdí o každém volném víkendu, s narozením druhého potomka ale frekvence návštěv pomalu klesá. Na začátku nového milénia se vídají přibližně šestkrát za rok a jednou týdně si zavolají. Tatínkova holčička „S mamkou jsme si obvykle vola
od 1.12.2022 1.7tis
V závěru devatenáctého století začaly oblast západní Afriky děsit záhadné útoky. Těla obětí byla navíc zbavena části vnitřní orgánů. Letmé ohledání těl naznačovalo, že se tito nešťastníci stali cílem brutálního útoku velké kočkovité šelmy – leoparda. Pravda však byla mnohem temnější!   Koloniální úřady se snažily poskytnout nějaké logické v
od 30.11.2022 2.7tis
Moře čas od času vyplaví opravdové podivnosti, které se nedaří úplně jednoduše identifikovat. Tentokrát bylo na jedné brazilské pláži nalezeno cosi připomínající velkou kostlivou ruku. "Myslíme si, že to není člověk kvůli velikosti a množství kostí," říká Leticia Gomes Santiago, která strašidelnou část kostry objevila při procházce společně s přítelem. Ač by mohl někdo tipovat, že jde jen o něj
od 29.11.2022 2.7tis
Je to scéna, při které zalapá po dechu i tak zkušená vyšetřovatelka paranormálních jevů, jako je Lorraine Warren. Z temnoty hlubokých lesů v Tennessee na ní hledí pár nelidských očí. Tak Bigfoot je tedy skutečný… Napjatě čeká, co bude dál. Do toho případu se americkým manželům Edu (1926–2006) a Lorraine (1927–2019) Warrenovým původně moc nechtělo.