reklama
6. července 1973: Začne krvácet socha Panny Marie v klášteře Yuzawadai v japonské Akitě.
Domů     Náboženství a okultismus
Posedlá studentka z Mexika: Způsobily její trans drogy, nebo démoni?
Eva Soukupová
od Eva Soukupová 28.5.2022
786
Vyvolávání duchů se nevyplatilo, foto Pixabay

Nebezpečné koketování se spiritismem je prý jednou z hlavních příčin démonické posedlosti. O tom, že hrátky s ouija tabulkou se nevyplácí, se přesvědčila také trojice teenagerů z Mexika. Po pokusu o vyvolávání duchů skončili v nemocnici.

V roce 2014 svět obletěly záběry ze sanitky, která do nemocnice převážela mladičkou Mexičanku. Žena byla přivázaná k nosítkům a kolem hlavy měla upevněnou molitanovou ochranu. Podle personálu nemocnice čistě proto, aby si neublížila.

Záběry ze sanitky naznačují, že by k tomu jinak skutečně neměla daleko. A dost možná by mohla ublížit i zdravotníkům. Žena na záchranáře střídavě vrčí s nepříčetným výrazem, nebo se hystericky směje a její ruce se kroutí do nepřirozených poloh.

Vypadá jako v nějakém transu či v afektu. Později ze zpráv v tisku vychází najevo, že spolu s touto ženou byli hospitalizováni ještě další dva lidé se stejnými projevy. K události došlo 22. června 2014 v obci San Juan Tlacotenco v jihozápadním Mexiku. Jak se tři mladí lidé v takovém stavu ocitli?

BYLI ŠÍLENÍ A SOBĚ NEBEZPEČNÍ!

Iniciátorkou všeho měla být právě dívka zachycená na videu, která byla později identifikována jako 16letá osiřelá studentka Alexandra Huerta. V domě svých opatrovníků se osudného dne ve společnosti svého staršího bratra Sergia a bratrance Fernanda Cuevase rozhodla kontaktovat své zesnulé rodiče.

Trojice už po několika minutách nad Ouija tabulkou začala křičet. Všichni tři si stěžovali na hrozné vize, pokoušeli se ublížit sami sobě a v křečích upadali do transu. Že šlo o stav podobný posedlosti, potvrzuje i šéf veřejné bezpečnosti v nedalekém městě Tepoztlan, Victor Demesa.

„Lékařská záchrana těchto tří mladých lidí byla velmi komplikovaná. Trpěli samovolnými pohyby, chovali se nevypočitatelně. Vypadalo to, jako by se dostali do stavu podobného transu, očividně poté, co si hráli s deskou Ouija.

Mluvili o necitlivosti, dvojitém vidění, slepotě, hluchotě, halucinacích, svalových křečích a potížích s polykáním,“ líčí Demesa jejich potíže. Byly skutečně způsobeny Ouija tabulkou, jak tvrdí?

Na vině může být vývar z durmanu, který trojice před seancí požila, foto Pixabay

HLEDÁNÍ VINÍKA

„Myslela jsem, že se zbláznili,“ přiznává Maria Camaño, Alexandřina opatrovnice. „V kopcích, kde žijeme, je spousta šamanismu, a tak jsem byla vyděšená, když jsem viděla, co jim Ouija provedla.“ Maria se dokonce snaží trojici zajistit exorcismus, ovšem několik kněží po sobě ji odmítne.

Prý proto, že nechodili pravidelně do kostela. „Snažili jsme se za ně modlit a přimět je, aby se také modlili, ale to démony, kteří nad nimi převzali kontrolu, jen rozzuřilo,“ prohlašuje Camaño. V nemocnici jsou ale trojici podávány léky, které je domnělých démonů nakonec zbaví.

Podle závěru lékařů nešlo o posednutí, ale o předávkování nebezpečnou drogou. Trojice totiž před seancí požila vývar z durmanu, který je znám pro své halucinogenní účinky. Šlo tedy jen o projev účinků drogy, nebo tento vývar usnadnil prolnutí se světem mrtvých?

Durman pro jeho údajnou moc umožnit komunikaci se záhrobím už od pradávna využívají mnohé indiánské kmeny.

Foto: Pixabay, Youtube (Optrex)
Lokalita:
reklama
Související články
od Pavel Polcar 5.7.2022 45
Zhruba v 15. století se ve Francii a Německu vyskytoval vskutku podivný fenomén, a to především u řádových sester. V kronikách se mluví o nejpodivnější epidemii všech dob. Vše údajně začalo u jedné jediné ženy, která z ničeho nic začala mňoukat. Postupem času se k ní přidávají další a další, přičemž mňoukají každý den po […]
od Pavel Polcar 4.7.2022 1.6tis
Nikde v Bibli o nich nenaleznete ani zmínku, přesto byla ve své době ortodoxní židovská sekta známá jako Esejci velmi uznávaná. Jedná se o společenství lidí, kteří měli svá vlastní pravidla a byli silně vzdělaní v astronomii, léčitelství a tajných naukách. To je však jen zlomek toho, co podle legend uměli. Boží, nebo ďáblovy děti? […]
od Dalibor Vrána 3.7.2022 2.3tis
5. srpna 2011 se dvanáctiletý Dale Ostrander ocitá na 25 minut pod hladinou ledového Pacifiku. Když ho záchranáři konečně nachází a vytahují na břeh, nedýchá a jeho srdce nebije. V nemocnici je uveden do umělého spánku, vyhlídky nejsou dobré. Předpokládá se, že mu po takové době bez kyslíku odumřel mozek. Po čtyřech dnech se ale […]
od Jiří Nechanický 2.7.2022 1.7tis
Badatelé v poslední době hledají na stranách Bible důkazy přistání UFO na Zemi. Verše první kapitoly knihy proroka Ezechiela z 6. století před naším letopočtem mluví záhadně: „Viděl jsem, jak se přihnal bouřlivý vítr od severu, veliké mračno a šlehající oheň; okolo něho byla zář a uprostřed ohně jakýsi třpyt oslnivého vzácného kovu.“ Boží zjevení, nebo UFO? Ezechiel […]
od Jiří Nechanický 1.7.2022 864
Kniha Zjevení dráždí lidskou fantazii odedávna. Mnozí v ní spatřují reálnou vidinu přicházejícího konce pozemských časů, který proběhne divoce a nemilosrdně. Mohutný konec světa nás ale čekal podle vykladačů již mnohokrát. Kde se skrývá pravda? Zjevení Janovo neboli Janova Apokalypsa je nejslavnější a zároveň nejděsivější biblickou prorockou knihou. Její jazyk je natolik tajemný a symbolický, že […]