2. prosince 1919: Z budovy v Torontu náhle mizí divadelní magnát Ambrose J. Small. Marně se ho snaží najít i slavný senzibil.
Domů     Posedlá studentka z Mexika: Způsobily její trans drogy, nebo démoni?
Posedlá studentka z Mexika: Způsobily její trans drogy, nebo démoni?
od 28.5.2022
786
Vyvolávání duchů se nevyplatilo, foto Pixabay

Nebezpečné koketování se spiritismem je prý jednou z hlavních příčin démonické posedlosti. O tom, že hrátky s ouija tabulkou se nevyplácí, se přesvědčila také trojice teenagerů z Mexika. Po pokusu o vyvolávání duchů skončili v nemocnici.

V roce 2014 svět obletěly záběry ze sanitky, která do nemocnice převážela mladičkou Mexičanku. Žena byla přivázaná k nosítkům a kolem hlavy měla upevněnou molitanovou ochranu. Podle personálu nemocnice čistě proto, aby si neublížila.

Záběry ze sanitky naznačují, že by k tomu jinak skutečně neměla daleko. A dost možná by mohla ublížit i zdravotníkům. Žena na záchranáře střídavě vrčí s nepříčetným výrazem, nebo se hystericky směje a její ruce se kroutí do nepřirozených poloh.

reklama

Vypadá jako v nějakém transu či v afektu. Později ze zpráv v tisku vychází najevo, že spolu s touto ženou byli hospitalizováni ještě další dva lidé se stejnými projevy. K události došlo 22. června 2014 v obci San Juan Tlacotenco v jihozápadním Mexiku. Jak se tři mladí lidé v takovém stavu ocitli?

BYLI ŠÍLENÍ A SOBĚ NEBEZPEČNÍ!

Iniciátorkou všeho měla být právě dívka zachycená na videu, která byla později identifikována jako 16letá osiřelá studentka Alexandra Huerta.

V domě svých opatrovníků se osudného dne ve společnosti svého staršího bratra Sergia a bratrance Fernanda Cuevase rozhodla kontaktovat své zesnulé rodiče. Trojice už po několika minutách nad Ouija tabulkou začala křičet.

reklama

Všichni tři si stěžovali na hrozné vize, pokoušeli se ublížit sami sobě a v křečích upadali do transu. Že šlo o stav podobný posedlosti, potvrzuje i šéf veřejné bezpečnosti v nedalekém městě Tepoztlan, Victor Demesa.

„Lékařská záchrana těchto tří mladých lidí byla velmi komplikovaná. Trpěli samovolnými pohyby, chovali se nevypočitatelně. Vypadalo to, jako by se dostali do stavu podobného transu, očividně poté, co si hráli s deskou Ouija.

Mluvili o necitlivosti, dvojitém vidění, slepotě, hluchotě, halucinacích, svalových křečích a potížích s polykáním,“ líčí Demesa jejich potíže. Byly skutečně způsobeny Ouija tabulkou, jak tvrdí?

Na vině může být vývar z durmanu, který trojice před seancí požila, foto Pixabay
Na vině může být vývar z durmanu, který trojice před seancí požila, foto Pixabay

HLEDÁNÍ VINÍKA

„Myslela jsem, že se zbláznili,“ přiznává Maria Camaño, Alexandřina opatrovnice.

„V kopcích, kde žijeme, je spousta šamanismu, a tak jsem byla vyděšená, když jsem viděla, co jim Ouija provedla.“ Maria se dokonce snaží trojici zajistit exorcismus, ovšem několik kněží po sobě ji odmítne. Prý proto, že nechodili pravidelně do kostela.

reklama

„Snažili jsme se za ně modlit a přimět je, aby se také modlili, ale to démony, kteří nad nimi převzali kontrolu, jen rozzuřilo,“ prohlašuje Camaño. V nemocnici jsou ale trojici podávány léky, které je domnělých démonů nakonec zbaví.

Podle závěru lékařů nešlo o posednutí, ale o předávkování nebezpečnou drogou. Trojice totiž před seancí požila vývar z durmanu, který je znám pro své halucinogenní účinky. Šlo tedy jen o projev účinků drogy, nebo tento vývar usnadnil prolnutí se světem mrtvých?

Durman pro jeho údajnou moc umožnit komunikaci se záhrobím už od pradávna využívají mnohé indiánské kmeny.

Foto: Pixabay, Youtube (Optrex)
Lokalita:
reklama
Související články
od 1.12.2022 662
Pentagram je notoricky známý symbol, v minulosti měl ale několik jiných významů než s jakými si ho spojujeme dnes. Máme si na něj dávat pozor nebo nás může chránit?   Pravěký člověk kreslí na stěnu jeskyně mamuta. Na té představě není nic zvláštního. Někoho by ale mohlo překvapit, kdyby stejný zarostlý předchůdce dnešních lidí ohořelým klackem nam
od 1.12.2022 2.0tis
I antické Řecko má své tajné společnosti, zasvěcení a kulty. Nejznámější z nich jsou eleusinská mystéria, která zahrnovala vyčerpávající celonoční rituály spojené s pitím omamných nápojů. Najdeme ale i kulty mnohem temnější, které vyžadovaly od účastníků o poznání větší oběti – například vlastnoruční kastraci! Když se řekne náboženství starého Řeck
od 29.11.2022 2.8tis
Stále další archeologické nálezy na našem území dosvědčují plány starověkého Říma vytvořit severně od Dunaje novou římskou provincii. Pronikání římských legií do oblasti Moravy začalo již za vlády císaře Tiberia a vrcholilo v časech panování císaře Marca Aurelia. Záhadou zůstává, zda se na naše území tehdy dostaly i tajné rituály související s uctíváním exotického boha Mithry? [gallery ids="112
od 29.11.2022 2.9tis
 Ačkoliv by ji na vlastní oči měl spatřit každý věřící, za dveře svatyně se téměř nikdo nedostane. Posvátnou stavbu s nejistou minulostí obklopuje řada tajemství. Není známo, kdo ji vybudoval či k jakému účelu a mnoho otázek obestírá také záhadný černý kámen zasazený ve zdi svatyně. Když se muslim modlí, otáčí se vždy čelem k Mekce, posvátnému městu islá
od 25.11.2022 3.1tis
O tom, že sexuální energie a libido má nad lidmi velkou moc, není třeba pochybovat. Bylo by proto podivné, kdyby se toho temné bytosti nepokusily využít. Zejména proto, že náboženské předsudky podporované řadou církví v lidech dlouhodobě vyvolávaly strach ze sexuality. Vštěpování negativních pocitů ze sexu a potěšení je spolehlivou cestou, jak otevřít dveře bytostem, které nás pohltí. Počáteční