30. listopadu 1989: V Belgii začíná série pozorování UFO ve tvaru trojúhelníku. Postupně ho spatří 30 různých skupin svědků.
Domů     Strašidelná panenka a její neobyčejné slzy
Strašidelná panenka a její neobyčejné slzy
od 28.2.2022
2.4tis
Asi nejstrašidelnější panenkou historie je Annabelle. Foto: Pixabay
253
SDÍLENÍ
2.4tis
ZOBRAZENÍ

Muž, jenž si říká Matt Paranormal, pocházející z Wrexhamu ve Walesu koupil strašidelnou panenku Annie, která má údajně produkovat kyselé slzy, v aukci poté, co si přečetl o její historii a smrti jejích předchozích majitelů, kteří zemřeli při požáru.

Asi nejstrašidelnější panenkou historie je Annabelle. Foto: Pixabay Příběhů o strašidelných panenkách je mnoho. Foto: Pixabay Skutečně se může v panence usadit zlý duch? Foto: Pixabay Annie je nyní držena ve skleněné krabici a je pod 24hodinovým dohledem. Foto: Pixabay

Poté, co před dvěma lety koupil Annie, zažil Matt řadu podivných incidentů, včetně toho, že se panenka snažila zapálit.

Důkladně ji sledoval

Matt se proto rozhodl vybavit panenku monitorovacím zařízením pro detekci jakékoli paranormální aktivity, která by se děla. „Stála mě 100 liber.

reklama

Poté, co jsem ji nechal z USA dovézt do Spojeného království, nechal jsem do ní nainstalovat monitorovací zařízení, protože jsem si myslel, že k ní budou připoutáni duchové jejích předchozích majitelů,“ popisuje Matt.

Příběhů o strašidelných panenkách je mnoho. Foto: Pixabay
Příběhů o strašidelných panenkách je mnoho. Foto: Pixabay

Annie začala plakat teprve až v minulém roce. Matt se domnívá, že pláč je jejím specifickým způsobem, jak projevit emoce. Mnozí Annie přirovnávají k ikonickým panenkám z hororových filmů – Chucky a Annabelle.

Panenka začala plakat po smrti svých původních majitelů, z nichž se měli podle Matta stát démoni, kteří se nechtějí smířit se svojí smrtí. „Annieiny slzy jsou kyselé, což je démonické.

reklama

Protože její předchozí majitelé nepřijali, že jsou mrtví, znamená to, že jsou klasifikováni jako démoni,“ vysvětluje Matt.

Skutečně se může v panence usadit zlý duch? Foto: Pixabay
Skutečně se může v panence usadit zlý duch? Foto: Pixabay

Pod dozorem

Annie je nyní držena ve skleněné krabici a je pod 24hodinovým dohledem, protože se neustále snaží zapálit. Čas od času její šaty o něco více uhoří a ohořela i její tvář, jež je nyní mnohem tmavší.

reklama

„Annie miluje oheň a minulý rok měl každý z mých pěti členů týmu něco společného s požárem ve svém domě – všichni ve stejný den,“ uzavřel lovec duchů.

Annie je nyní držena ve skleněné krabici a je pod 24hodinovým dohledem. Foto: Pixabay
Annie je nyní držena ve skleněné krabici a je pod 24hodinovým dohledem. Foto: Pixabay
Foto: Úvodní foto: Pixabay
Lokalita:
reklama
Související články
od 29.11.2022 960
Říká se, že stavby, rekonstrukce či podobné zásahy do domů a krajiny mohou být spouštěčem, který odstartuje výskyt paranormálních jevů. Možná to je také případ obchvatu u britského města Stocksbridge v Jižním Yorkshiru. Ten si získal pověst silnice duchů ještě dříve, než po něm projela první vozidla!     Už když se se stavbou začalo, byly
od 29.11.2022 1.4tis
Sedíme v potemnělé místnosti a sledujeme, jak písmena naskakují, jedno za druhým. Mistr spisovatel se dal do díla. Postupně vytváří slova i celé věty, přihlížející žasnou. Jenže něco tu nehraje. Písmena se totiž zjevují na spiritistické tabulce ouije. A starý mistr je diktuje ze záhrobí… Existují lidé, pro které je psaní jako droga. Někteří mají to štěstí
od 28.11.2022 2.0tis
Francouzský spisovatel Guy de Maupassant má problém. Na sklonku života sedí za stolem a snaží se pracovat. Není tam ale sám – upřeně na něj hledí jeho dvojník! Děsivá postava je usazená přímo vedle něj a diktuje mu, co má psát dál... Skončí až ve chvíli, kdy už nebohý Guy de Maupassant (1850–1893) nevydrží a nervově se zhroutí. Co je přízrak zač? A proč s
od 27.11.2022 1.3tis
Na videoportálu Youtube se nedávno objevilo další zvláštní video. Tentokrát zachycuje hlídače, který si - alespoň to tak trochu vypadá - povídá s duchem. Video bylo natočené kamerou v pečovatelském centru Finochietto Sanatorium v argentinském Buenos Aires ve tři hodiny ráno. Hlídač sedí u svého stolu, když v tom se dveře samy od sebe otevřou. Muž vstává, jako by chtěl někoho pustit, ale do budo
od 27.11.2022 2.1tis
Budova, jejíž některé části sloužily nemocným po úctyhodných 140 let, byla ponechána svému osudu poté, co ve městě vyrostl nový moderní zdravotnický komplex.     Něco z historie v ní však údajně stále zůstává. Po Domažlicích se proslýchá, že potemnělými chodbami ponuré nemocnice korzovali duše mrtvých, které dosud nenašly klid. Podobně