Skip to content

Strašidelný bar na prodej: Jukebox se sám spouští a v horních patrech prý straší

Na místě dávno ztraceného kostela, který byl zničen při požáru, stojí ve městě Memphis v americkém Tenessee Earnestine and Hazel’s bar. Oblíbený podnik, o kterém se říká, že v něm straší, je nyní na prodej.

Budova baru na místě vyrostla v roce 1918. Ještě před tím, než se v ní bar usídlil, sloužila jako nevěstinec nebo jazzová kavárna. Budova je také proslulá tím, že má mít svou vlastní a energii, která je uvnitř ní cítit.

„Stačí projít dveřmi dovnitř a cítíte se jinak. Nikdy jsem na duchy a nic podobného nevěřila, ale tohle místo je opravdu zvláštní,“ uvedla například manželka předchozího majitele budovy Angela Chittom-Merigian.

Kdo ovládá jukebox?

V baru se ale prý objevují ještě výraznější důkazy, než jen podivný pocit návštěvníků. Jukebox tu například někdy hraje sám od sebe. „Jednou jsme s kolegou seděli po zavíračce v prázdném baru a jen tak si povídali.

Mluvili jsme O Jamesu Brownovi, který zrovna nedávno zemřel. A najednou začala z jukeboxu hrát jeho píseň I Feel Good,“ uvedl muž, který v baru pracoval jako barman. „Jednou, když jsem stál u jukeboxu a vybíral písničky, měl jsem pocit, že někdo stojí vedle mě a dotýká se mého ramene.

Nikdo tam ale nebyl,“ dodal.

Straší i v horních patrech

V horní části budovy jsou prý zase slyšet podivné hlasy nebo kroky. Někteří hosté prý dokonce slyšeli v budově hrát piano, i když se uvnitř žádné nenacházelo. Jiní návštěvníci se tu zase měli setkat s létajícími světelnými orby.

Co přesně za paranormální aktivitou v budově stojí není jasné. Kolují historky o tom, že zde bylo zabito několik prostitutek, o tom však neexistují žádné záznamy. Při jedné z rekonstrukcí byly zase v jedné ze zdí nalezeny kosti.

Analýza však prokázala, že jde o kosti z prasete.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články