Skip to content

Strašidelný hotel v Anglii čeká demolice. Co se stane s jeho paranormálními obyvateli?

Anglické město Dudley bylo v minulosti jedním z center hornické oblasti Anglie. Později se ale stalo známé kvůli něčemu jinému, strašidelnému hotelu nedaleko tamní železniční stanice, který do města lákal turisty a nadšence do záhad.

Ani sláva, kterou přinesli místu hotelu duchové, nevydržela věčně, a tak nyní Dudley Station Hotel čeká demolice. A proto je třeba strašidelné příběhy, které jeho stěny ukrývají, zaznamenat. V hotelu prý například řádí poltergeist, který po některých hostech a nezvaných návštěvnících dokonce hází nože, nebo je jinak napadá.

O tomto hotelu koluje bezpočet strašidelných příběhů. ZDROJ: WIKIMEDIA COMMONS
Paranormální obyvatelé

Dalším známým paranormálním obyvatelem hotelu je černý přízrak muže jménem George Williams – ten měl v hotelu zabít svou manželku, kterou údajně pohřbil na hotelovém dvoře. Po jeho smrti pak zůstala duše zatížená vraždou připoutána k místu, kde k ní došlo.

A tak se hosté prý dodnes v různých místnostech setkávají s černou postavou, která nehybně sedí na židli nebo kouká z okna. V hotelu prý přebývá také duše zabité ženy, a to v podobě bílé paní, která bloumá chodbami.

Nejstrašidelnějším místem hotelu pak prý je pokoj číslo 214, kde se sami od sebe pohybují předměty. A lidé v něm běžně cítí přítomnost někoho dalšího. Několik jich také spatřilo uvnitř mlžnou postavu.

Ani plejáda nadpřirozených postav a duchů však nedokázala hotel zachránit před rozhodnutím o demolici. Někteří místní se teď obávají, jak na takovou náhlou změnu zareagují tamní paranormální bytosti.

Dočkají se konečně klidu, nebo je demolice rozzuří?

Foto: WIKIMEDIA COMMONS
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články