Skip to content

Své svatební šaty našla v opuštěné chatě. Podle nevěsty však byly prokleté

Některé kusy oblečení nemůžeme nosit, ať se nám líbí sebevíc. Právě to zažila i nevěsta z Austrálie, která se ze svých svatebních časů těšila jen krátce. Brzy ale zjistila, že její šaty přitahují podivné jevy.

K novým šatům nevěsta přišla za podivných okolností – našla je v opuštěném domě, na který vášnivá turistka narazila při jedné za svých turistických cest. „Byly v malé opuštěné chatě, a ty šaty mě na první pohled okouzlily.

Bylo to divné, ale strašně mě přitahovaly, musela jsem si je vzít ihned domů. Určitě nebyly tak staré jako ta chata, někdo je tam musel nechat později,“ uvedla žena.

Prokleté šaty

Pak se ale u ženy doma začaly dít divné věci. „Objekty v domě se začaly samy hýbat. Začalo to drobnostmi, později jsem si ale všímala pohybu u stále větších věcí. Když mi začaly padat obrazy ze zdi, začala jsem se opravdu bát,“ sdělila žena. Nedlouho poté se její dům naplnil pachem shnilých vajíček, který do domu lákal množství much.

„Věřila jsem, že za to můžou ty šaty, proto jsem si sehnala svěcenou vodu a posvětila je. Vše se ale jen zhoršilo,“ řekla žena. V domě se poté samy zavíraly dveře, zhasínala světla a byly slyšet kroky.

„Měla jsem chvíli před svatbou, ale všechny kamarádky mě přemlouvaly, ať ty šaty zahodím. Dlouho jsem to odmítala – šaty si mě naprosto získaly. Nakonec u mě ale vyhrála logika a šatů jsem se zbavila,“ ukončila příběh žena.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky magie Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články