Skip to content

Přezdívá se jí Silnice démonů. Zjevuje se na ní prý démon i duch chlapce na tříkolce

Některá záhadná místa jsou monumentální a poutají pozornost celého světa. Jiná jsou nenápadná, téměř zapomenutá. Stejně jako nevelká silnice u města Huntsville v americkém Texasu. Málokdo z těch, co po ní projíždějí, ví, že se jí přezdívá Silnice démonů.

Silnice by působila strašidelně i bez historek, příběhů a legend. Klikatí se opuštěnou oblastí a působí skličujícím dojmem. Dokonce v její těsné blízkosti leží opuštěný hřbitov a kaple z počátku devatenáctého století, která je obklíčena pokroucenými stromy.

Této kapli se říká Martha’s Chapel a sama je prý jedním z nejstrašidelnějších míst Texasu.

Plejáda nadpřirozených jevů

Asi nejznámějším záhadným jevem na silnici je zjevující se duch malého chlapce, který se po ní má pohybovat na tříkolce. Chlapec má zářící oči a působí zlověstně, přesto prý není zlý. Jakmile ho někdo spatří, tak se chlapec rozplyne nebo jej zahalí oblak husté mlhy.

Ještě děsivější než samotný přízračný chlapec jsou pak otisky dětských rukou, které se záhadně objevují na sklech aut, která po silnici projíždějí.

Mnoho řidičů už uvedlo, že je na Cestě démonů pronásledovaly světelné orby. Říká se, že tyto koule světla jsou tím zářivější, čím více se jim daří pasažéry pronásledovaného auta vyděsit. Další řidiči zase tvrdili, že se jim neznámá síla snažila na silnici otočit volantem.

Asi nejděsivějším úkazem cesty je pak démon, který se zde měl zjevit několika řidičům. Postavu má podobnou člověku, avšak pokrytou bledými šupinami. Velká ústa má plné ostrých zubů. Jen z pohledu na něj se prý lidem dělá zle a omdlévají.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články