3. prosince 1967: Američan Herbert Schirmer spatří v Nebrasce podivný oválný objekt s červenými světly, jak se vznese a odletí.
Domů     Svědectví z druhého břehu: Chlapec poznal nenarozenou sestru
Svědectví z druhého břehu: Chlapec poznal nenarozenou sestru
od 4.10.2022
2.5tis
Chlapec po operaci detailně popsal svého dědečka, který zemřel před třiceti lety, foto Pixabay
269
SDÍLENÍ
2.5tis
ZOBRAZENÍ

V březnu 2003 se tehdy tříletý Colton Burpo ocitá v ohrožení života. Při operaci prasklého appendixu pak opouští své tělo, sleduje chirurga, který ho operuje, a vydává se do pozoruhodných končin, kde potkává svou nikdy nenarozenou sestru. Chlapec přitom o matčině potratu neměl ani tušení.

Chlapec po operaci detailně popsal svého dědečka, který zemřel před třiceti lety, foto Pixabay Během operace prý sledoval práci chirurga, foto Pixabay Colton mluvil také o nenarozené sestře, o jejíž existenci neměl ani tušení, foto Pixabay

Rodina Burpových z americké Nebrasky je zrovna na cestě do Colorada, když se teprve tříletému chlapci Coltonovi udělá zle a začne zvracet. Jeho potíže se nelepší, proto rodiče vyhledají pomoc.

reklama

Lékař tvrdí, že je to jen střevní chřipka a posílá rodinu zpátky domů. Stav dítěte se však začne zhoršovat a nakonec je v kritickém stavu převezen do nemocnice, kde okamžitě podstoupí operaci.

To, co lékař považoval za střevní chřipku, totiž ve skutečnosti byl zánět slepého střeva. Apendix chlapci nakonec praskl, a proto musel ihned na operační sál. Úpěnlivé modlitby rodičů byly vyslyšeny. Operace se podaří a Colton Burpo se začne zotavovat.

Nedlouho po propuštění z nemocnice si ovšem jeho rodiče začnou uvědomovat, že už to není ten stejný chlapec, jakým býval.

Změny v jeho chování a osobnosti jsou pro Burpovy natolik zneklidňující, že se hocha začnou opatrně ptát na nejrůznější otázky, aby zjistili jejich příčinu. Byla snad jeho hospitalizace natolik traumatizující, že ho trvale poznamenala?

Během operace prý sledoval práci chirurga, foto Pixabay
Během operace prý sledoval práci chirurga, foto Pixabay

VIDĚL JSEM JEŽÍŠE A SVOU SESTRU

Hoch se nakonec rozpovídá o tom, co si během operace prasklého apendixu prožil, a rodiče při jeho vyprávění jen v úžasu lapají po dechu. Colton prý odkudsi shora sledoval chirurga, který ho operoval, a dokázal detailně popsat celý zákrok.

reklama

Viděl také své rodiče, jak se v čekárně modlí, a slyšel, jak jeho otec Todd Burpo v modlitbách na Boha křičí. Pak mohl nahlédnout do zcela jiného světa, kde se údajně setkal s Ježíšem i lidmi, kteří již nežijí.

Ve svém líčení detailně popíše například svého dědečka, který zemřel celých 30 let před Coltonovým narozením. A k překvapení rodičů rovněž prohlašuje, že v nebi viděl svou sestru, která ho objala. O existenci své mrtvé sestry ovšem chlapec neměl ani tušení.

Chlapcova matka dítě potratila, ještě než se narodilo, a nikdy se o ztraceném těhotenství nezmínila. Jak tedy Colton mohl k takové informaci přijít? Potkal sestru skutečně na onom světě?

Colton mluvil také o nenarozené sestře, o jejíž existenci neměl ani tušení, foto Pixabay
Colton mluvil také o nenarozené sestře, o jejíž existenci neměl ani tušení, foto Pixabay
Foto: Pixabay
Lokalita:
reklama
Související články
od 2.12.2022 942
Může člověk při transplantaci srdce přijmout i chuť vraždit? Ve Španělsku to raději nehodlají riskovat. Za všechny mluví případ vraha Juana Carlose Alfara. Ten se zastřelí zabarikádovaný ve svém domě v roce 2012 poté, co spáchá dvojnásobnou vraždu ve vesnici Salobral. Americký sériový zabijá
od 2.12.2022 1.5tis
Popularita proutkaření neustále stoupá, nyní se s virgulí hledají například nemoci v lidském těle. Údajně se může proutkařem stát každý z nás. Otestujte se, zda máte talent! Na začátek budete potřebovat svou vlastní virguli. Důležité je, že se vůbec nemusí jednat o dřevěnou vidlici, každému proutkaři vyhovuje jiný nástroj, materiál i tvar, někteří
od 30.11.2022 2.4tis
Je noc. Dům je tichý, všichni už spí. V tom se pomalu otevřou dveře pokoje, ozve se slabé zavrzání. Opatrné kroky. Mladá žena, která tu leží na posteli, se posadí na posteli. To, co se stane vzápětí, si bude pamatovat celý život. Žena v pokoji je 24letá Eva Kočová. Zamžourá do tmy ke knihovně, kde kdosi postává: „Tati, ty si jdeš pro knížku? Tak já ti rozsvítím.“ Podobná příhoda by nebyla ničím
od 30.11.2022 3.0tis
Město Malbork se stejnojmenným hradem najdeme nyní v severním Polsku. Kdysi se jednalo o lokalitu s „pruským“-německým osídlením. Nepřekvapí tak, že město i hrad založili ve třináctém století rytíři Řádu německých rytířů. Podle všeho se duchům těchto bojovníků nechce Malbork opustit ani v moderní současnosti… Hrad Malbork je nejrozsáhlejší o
od 29.11.2022 2.5tis
Říká se, že stavby, rekonstrukce či podobné zásahy do domů a krajiny mohou být spouštěčem, který odstartuje výskyt paranormálních jevů. Možná to je také případ obchvatu u britského města Stocksbridge v Jižním Yorkshiru. Ten si získal pověst silnice duchů ještě dříve, než po něm projela první vozidla!     Už když se se stavbou začalo, byly