Skip to content

Telepaticky jsme komunikovali, tvrdila zdravotní sestra, která se prý starala o mimozemskou bytost

Jméno Matilda O’Donnell MacElroy vám nejspíše nic neříká. Mnoha americkým nadšencům do záhad a UFO ho ale dobře známé.

Patří totiž ženě, která měla jako jediná navázat telepatické spojení s mimozemšťanem, který měl přežít známý Rosswellský incident – nejznámější případ havárie UFO v dějinách.

MacElroy byla vojenská zdravotní sestra, která těsně před svou smrtí, téměř šedesát let po Roswellském incidentu, prozradila, že se s ní prý mimozemšťan telepaticky spojil poté, co byl převezen do tajného vládního zařízení, ve kterém pracovala.

V dopise o tom v třiaosmdesáti letech napsala spisovateli Lawrenci Spencerovi.

Viděla jsem místo nehody

V rozhovoru, který následně autorovi dala, uvedla, že zasahovala přímo na místě nehody, kde prý viděla havarovaný letoun i mrtvá těla mimozemšťanů. Kromě toho byla prý také přímo u převozu jediného přeživšího z podivné lodi.

Právě v tu chvíli prý její mysl zaplavila vlna obrazů, jak se s ní neznámá bytost pokoušela telepaticky spojit. Když se o tom později svěřila svým nadřízeným, byla prý povýšena a pracovala téměř výhradně na přísně tajném projektu zkoumání mimozemské bytosti.

Právě ona podle svých slov prý zjistila, že se bytost jmenovala Airl. A nejspíše mělo jít o ženu.

Naučili jsme se rozumět jedna druhé

„Promlouvala ke mně skrze obrazy v hlavě. Nejdříve jsem jí nerozuměla, ale postupně jsem se učila její řeč chápat. Viděla jsem obrazce a cítila emoce, a bylo velmi těžké tyto dojmy nějak předat dál. Já i Airl jsme se ale postupně zlepšovali a rozuměli si více.

Bylo ale zdrcující nemoci o tom říct nikomu ze svých blízkých a známých,“ svěřila se žena.

V blízkosti mimozemské bytosti se pak prý MacElroy pohybovala až do její smrti. Její výpověď v roce 2007 vyvolala ohromnou vlnu zájmu a dalších otázek. Ty už ale bývalá zdravotnice nezodpověděla, jelikož krátce po rozhovoru s Lawrencem Spencerem ve svých třiaosmdesáti letech zemřela.

Příliš odpovědí následně nepodaly ani vládní organizace, na které se poté pozornost obrátila. I díky ženině výpovědi ale legenda o záhadné havárii UFO v Rosweellu žije dál.

Foto: Wikimedia Commons
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články